Menu
Zgaga i nadkwaśność

Ranimax 150mg x 20 tabletek Teva

3385810

Nowy produkt

Powlekane tabletki Ranimax usuwają nie tylko objawy, ale także przyczyny zgagi, przynosząc ulgę na całą dobę. Dostępny bez recepty preparat poleca się stosować przy leczeniu dolegliwości związanych z refluksem żołądkowo-przełykowym.

Więcej

6,99 zł z VAT

Dodaj do listy życzeń

Choroba refluksowa przełyku wiąże się ze szczególnie nieprzyjemnymi dolegliwościami. Ranimax w tabletkach powlekanych pomaga leczyć objawy takie jak zgaga czy zarzucanie kwaśnej treści pokarmowej, usuwając ich bezpośrednią przyczynę. Lek szybko i skutecznie hamuje wydzielanie kwasów żołądkowych i reguluje pracę układu pokarmowego. Już jedna tabletka preparatu przynosi ulgę na 24 godziny.

Wskazania: lek Ranimax wskazany jest do stosowania w objawowym leczeniu zgagi, nadkwaśność soku żołądkowego, bólach w nadbrzuszu.

Działanie: lek hamujący wydzielanie kwasu solnego w żołądku. Powoduje ustąpienie w krótkim czasie dolegliwości związanych z nadmiernym wydzielaniem kwasu solnego: nadkwaśności, zgagi, bólów w nadbrzuszu.

Skład: 1 tabletka zawiera 150mg ranitydyny w postaci chlorowodorku (co odpowiada 168mg ranitydyny chlorowodorku); substancje pomocnicze: skrobia kukurydziana, celuloza mikrokrystaliczna, powidon, magnezu stearynian, hypromeloza, tytanu dwutlenek (E171), makrogol 6000, laktoza jednowodna.

Dawkowanie: 1 tabletkę 150mg, w razie potrzeby 2 razy na dobę. Nie należy stosować więcej niż 2 tabletki preparatu na dobę.

Przeciwwskazania: jeśli pacjent ma uczulenie na ranitydynę lub którykolwiek z pozostałych składników tego leku, jeśli u pacjenta stwierdzono w wywiadzie marskość wątroby z nadciśnieniem wrotnym, u dzieci w wieku poniżej 16 lat, nie zaleca się stosowania w okresie karmienia piersią.

Producent:
Teva
PKWIU21.20.13.0
Rodzaj
EAN5908289660265
BLOZ_073385810

29 produktów w kategorii:

Compare