Menu
Zaparcia

Ispagul S Chia x 200g proszek

3257541

Nowy produkt

Właściwości:

Nasiona Chia: wspomagają odchudzanie, dostarczają ogromną ilość składników odżywczych, są bogate w wiele ważnych składników mineralnych kości i stanowią doskonałe źródło wapnia dla ludzi, którzy nie jedzą nabiału. Nasiona oraz łupina babki jajowatej wspierają prawidłową pracę układu pokarmowego,

Więcej

16,95 zł z VAT

Dodaj do listy życzeń

Właściwości: Nasiona Chia: wspomagają odchudzanie, dostarczają ogromną ilość składników odżywczych i małą ilość kalorii, są bogate w wysokiej jakości białka oraz przeciwutleniacze, są bogate w wiele ważnych składników mineralnych kości i stanowią doskonałe źródło wapnia dla ludzi, którzy nie jedzą nabiału. Nasiona oraz łupina babki jajowate :wspierają prawidłową pracę układu pokarmowego, w łagodny sposób oddziałują na śluzówkę jelit, wspomagając ich właściwą perystaltykę dzięki właściwościom wiązania wody przyczyniają się do zmiękczenia stolca oraz zwiększenia jego objętości, korzystnie wpływają na szybsze przesuwanie się treści pokarmowej w jelitach (pasaż jelitowy), przez co znacznie ułatwiają wypróżnianie, pomagają w zachowaniu zdrowia i urody – mogą być źródłem naturalnych antyoksydantów – przeciwutleniaczy odpowiedzialnych za opóźnianie procesów starzenia, wspomagają regularność wypróżnień, pomagają w oczyszczaniu organizmu oraz wspomagają diety odchudzające, pomagają ponadto utrzymać prawidłowy poziom cholesterolu we krwi.

Wskazania: Osoby z problemami układu pokarmowego  (zaparcia, nieregularność cyklu wypróżnień), ze względu na duże pokłady białka, wskazany jest dla wegan i wegetarian, odchudzającym się i szczególnie dbającym o zdrową dietę.

Dawkowanie: Odmierzyć porcję proszku (3 g) za pomocą załączonej miarki, dobrze wymieszać z 3/4 szklanki wody lub soku i wypić. Proszek można dodać również do jogurtu, Spożywać 1-3 miarek proszku na dobę, najlepiej rano i wieczorem.

Skład: Nasiona szałwii hiszpańskiej (Chia),łupina nasienna babki jajowatej, nasiona babki jajowatej.

Producent:
Herba Studio
PKWIU10.89.19.0
RodzajLek ziołowy
EAN5907573300801
BLOZ_073257541

30 produktów w kategorii:

Ulgix Laxi 50mg x 15 kaps.
4,54 zł
Senefol x 20 tabl.
4,44 zł
Wlewnik z kanką gumowy x 1 szt.
18,83 zł

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Compare