Menu
Witaminy dla dorosłych

BluMag Skurcz Jedyny duo x 60 kaps.

8825011

Nowy produkt

Przeznaczony w szczególności dla osób zmagających się z uciążliwymi skurczami mięśni BluMag Skurcz Jedyny Duo to suplement diety w postaci kapsułek do przyjmowania doustnego, który zawiera w swoim składzie magnez, witaminę B6 oraz potas. Składniki aktywne znajdujące się w preparacie wspomagają prawidłowe funkcjonowanie układu mięśniowego oraz ograniczają powstawanie nieprzyjemnych skurczy mięśni.

Więcej

8,88 zł z VAT

Dodaj do listy życzeń

Opis produktu:

BluMag Skurcz Jedyny Duo to wieloskładnikowy preparat wspomagający prawidłową pracę układu mięśniowego, który pozwala uzupełnić codzienną dietę w takie składniki jak magnez, potas oraz witamina B6.

Zastosowanie: uzupełnienie diety w potas, magnez, witaminę B6 – składniki polecane w stanach: powstawania skurczy mięśniowych przemęczenia, osłabienia, zwiększonego wysiłku fizycznego, wzmożonego napięcia nerwowego i zwiększonej podatności na stres oraz przy nadużywaniu kawy i spożywaniu dużej ilości słonych potraw.

Dawkowanie: 1 kapsułka z magnezem i witaminą B6 w ciągu dnia, w trakcie posiłku lub po posiłku, Wieczorem: 1 kapsułka z potasem, w trakcie posiłku lub po posiłku. Dopuszczalne jest zastosowanie obu kapsułek jednocześnie. Nie przekraczać rekomendowanej dobowej porcji do spożycia.

Skład: 1 kapsułka na dzień zawiera: magnez 375mg, witamina B6 1,4mg; 1 kapsułka na noc zawiera: potas 320mg oraz substancje pomocnicze.

Przeciwwskazania: nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu; niewydolność nerek.

Producent: HASCO-LEK.

PKWIU10.89.19.0
RodzajSuplement diety
EAN5904055003007
BLOZ_078825011

30 produktów w kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Compare