Menu
Testy diagnostyczne

Test CRP z krwi, 1 sztuka

9081620

Nowy produkt

Test CRP pozwala sprawdzić, czy infekcja ma podłoże bakteryjne, czy wirusowe. CRP Test można wykonać o dowolnej porze dnia.

Więcej

23,95 zł z VAT

Dodaj do listy życzeń

Opis

CRP Test jest badaniem służącym do półilościowego oznaczania stężenia białka C-reaktywnego w próbce krwi. Jeżeli w badanej próbce krwi znajduje się białko C-reaktywne, będzie zachodzić reakcja z przeciwciałami anty-CRP obecnymi w postaci odrębnych linii na płytce testowej. W zależności od poziomu stężenia CRP ukażą się odpowiednie prążki testowe.

Dawkowanie

Test powinien być wykonany w przypadku wystąpienia objawów klinicznych wskazujących na infekcję, takich jak: stan podgorączkowy, bóle głowy, gorączka, czy ogólne osłabienie. Zanim wybierzemy się do lekarza, warto sprawdzić, czy infekcja ma podłoże bakteryjne - wymagające antybiotyku, czy wirusowe - wymagające leczenia objawowego lekami dostępnymi bez recepty. CRP Test można wykonać o dowolnej porze dnia.

Działanie

Co oznacza linia, która pojawia się przy literce C na płytce testowej
Jest to linia kontrolna. Pojawienie się barwnego prążka pod literką C świadczy o tym, że test działa prawidłowo oraz że badanie zostało wykonane prawidłowo.

Czy po czasie dłuższym niż 7 minut wynik testu będzie w dalszym ciągu wiarygodny Nie. Wynik testu powinien być odczytany po czasie 5 minut od momentu dodania roztworu, a wynik wiarygodny utrzymuje się do 7 minut.
PKWIU20.59.52.0
RodzajWyrób medyczny inny
EAN5907222807033
BLOZ_079081620

27 produktów w kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Compare