Menu
Sprzęt medyczny

Maska Bawełniana Granatowa 1 szt

Nowy produkt

Produkt niedostępny

Maska przeznaczona dla dorosłych odbiorców, oraz młodzieży. Zbudowana jest w 100% z bawełny. Bardzo praktyczna i ciekawa kolorystyka i wzornictwo powodują, że spodobają się każdemu klientowi, a przyjazna w dotyku i przewiewna tkanina da uczucie komfortu.

Więcej

59,95 zł z VAT

Dodaj do listy życzeń

Maska przeznaczona dla dorosłych odbiorców, oraz młodzieży. Zbudowana jest w 100% z bawełny. Bardzo praktyczna i ciekawa kolorystyka i wzornictwo powodują, że spodobają się każdemu klientowi, a przyjazna w dotyku i przewiewna tkanina da uczucie komfortu. Maski na co dzień mają bardzo ładne opakowanie wielokrotnego użytku, które zostało specjalnie dla nas wyprodukowane i opisane w języku polskim. Bawełniane maski codzienne są kierowane do kobiet i mężczyzn zarówno w czasie aktywności sportowej na powietrzu, jak i zwyczajne wyjście na spacer, na zakupy, czy do przychodni w okresach grypowych. Ponieważ maski mają działanie ochronne przed alergenami, dla osób wrażliwych proponujemy stosowanie tych masek przez cały rok w okresach pylenia roślin. Często wyjście do lekarza po receptę kończy się zarażeniem różnymi wirusami. W takim wypadku zastosowanie naszej maski z filtrem N99 może nas przed tym uchronić.

BUDOWA MASEK:
Maski antysmogowe bawełniane mają jeden otwór wydechowy zakończony zaworkiem, dzięki któremu nadmiar wilgoci i zużytego powietrza zostaje odprowadzony na zewnątrz. Wszyty w górną część maski metalowy element służy dopasowaniu maski do nosa po odpowiednim przygięciu. Znajdujące się z tyłu masek regulowane gumki, założone za uszy stabilizują maskę i utrzymują na twarzy.

FILTR:
Wewnątrz maski znajduje się kieszeń do której wkładamy filtr. Filtr N99 zatrzymuje 99% zanieczyszczeń PM10 i PM2,5 oraz pyłki roślin i wirusy, a jego wielowarstwowa budowa z węglem aktywnym powoduje jego dużą skuteczność filtrowania. Filtr jest wymienny. Czas jego użytkowania zależy od długości ekspozycji na zanieczyszczenia, oraz stopnia zapylenia i przeciętnie wynosi ok. 30 godz. stałego użytkowania. W komplecie z maską znajdują się już dwa filtry PM 2.5.

Producent:
ALEXPO
PKWIU
Rodzaj
EAN

30 produktów w kategorii:

Ciśnien. elektroniczny TMA-6 OMEGA
155,95 zł
Maska Basic Czarna 1 szt
74,95 zł
Maska Bawełniana Czarna 1 szt
59,95 zł
Maska Bawełniana Bordowa 1 szt
59,95 zł
Maska Basic Czerwona 1szt
74,95 zł
Maska Basic Niebieska 1 szt
74,95 zł
Maska Basic Szara 1 szt
74,95 zł
Wlewnik z kanką gumowy x 1 szt.
19,23 zł
Compare