Menu
Sprzęt medyczny

Maska Bambusowa dla dzieci Różowa 1szt

Nowy produkt

Ostatnia sztuka

Maski zostały wykonane z włókna bambusowego. Bardzo ładne wzornictwo wzbudzi zachwyt u naszych pociech. Są miękkie i przyjemne w dotyku, a wykonanie z bambusa zapewnia lepsze parametry od bawełnianych, ze względu na miękkość, wchłanialność wilgoci,oraz właściwości antybakteryjne i antygrzybicze.

Więcej

64,95 zł z VAT

Dodaj do listy życzeń

Maski zostały wykonane z włókna bambusowego. Bardzo ładne wzornictwo wzbudzi zachwyt u naszych pociech. Są miękkie i przyjemne w dotyku, a wykonanie z bambusa zapewnia lepsze parametry od bawełnianych, ze względu na miękkość, wchłanialność wilgoci,oraz właściwości antybakteryjne i antygrzybicze. Cała powierzchnia maski jest przepuszczalna,tak więc maska oddycha wraz z ciałem, a dodatkowy 1 zaworek wydechowy ułatwia odprowadzenie zużytego powietrza na zewnątrz. Metalowy element na nosku maski pozwala ją dokładnie dopasować do twarzy, a regulowane gumki z tyłu maski utrzymują ją na twarzy. Przeznaczone dla dzieci od lat 4.

Ochrona przed:
- smogiem,
- spalinami,
- pyłkami roślin zawartymi w powietrzu,
- redukcja ekspozycji na alergeny,
- profilaktyka zakażenia wirusami i bakteriami.

FILTR:
Wewnątrz maski znajduje się kieszeń do której wprowadzamy wielowarstwowy filtr N99 z aktywnym węglem. Zatrzymuje on 99% różnego rodzaju zanieczyszczeń z powietrza. Filtr jest wymienny, a jego okres działania wynosi ok. 30 godz. aktywnego użytkowania, w zanieczyszczonym środowisku.

Producent:
ALEXPO
PKWIU
Rodzaj
EAN

29 produktów w kategorii:

Ciśnien. elektroniczny TMA-6 OMEGA
155,95 zł
Wlewnik z kanką gumowy x 1 szt.
18,83 zł
Compare