Menu
Saszetki i tabletki

Theraflu ExtraGRIP x 14 sasz.

8240403

Nowy produkt

Działanie: zmniejsza przekrwienie i obrzęk błony śluzowej nosa, paracetamol działający przeciwbólowo i przeciwgorączkowo oraz maleninan feniraminy – substancję antyhistaminową zmniejszającą produkcję śluzowej wydzieliny w nosie.

Więcej

17,99 zł z VAT

Dodaj do listy życzeń

Działanie: zmniejsza przekrwienie i obrzęk błony śluzowej nosa, paracetamol działający przeciwbólowo i przeciwgorączkowo oraz maleninan feniraminy – substancję antyhistaminową zmniejszającą produkcję śluzowej wydzieliny w nosie.

Wskazania: Leczenie objawów grypy i przeziębienia, takich jak: gorączka, dreszcze, bóle mięśni, bóle kostno – stawowe, bóle głowy, obrzęk i przekrwienie błony śluzowej nosa, nadmierna wydzielina śluzowa z nosa, kichanie.

Skład: 1 saszetka zawiera: paracetamol 650 mg, chlorowodorek fenylefryny 10 mg, maleinian feniraminy 20 mg oraz substancje pomocnicze,

Dawkowane: Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: 1 saszetka co 4-6 godzinach. W ciągu doby można przyjąć do 3 saszetek.

Producent:
Novartis
PKWIU21.20.13.0
Rodzajlek
EAN5909990852994
BLOZ_078240403

30 produktów w kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Compare