Menu
Rzuć palenie

Desmoxan 1,5mg x 100 kaps.

3333551

Nowy produkt

Działanie:Podczas kuracji substancja czynna leku systematycznie wypiera nikotynę z organizmu. Pozwala to na stopniowe zmniejszenie uzależnienia od nikotyny i odzwyczajenie od palenia tytoniu.Wskazania:Produkt leczniczy stosuje się w leczeniu uzależnienia od nikotyny: ogranicza uczucie głodu nikotynowego, redukuje objawy odstawienia po zaprzestaniu palenia. Końcowym celem stosowania leku jest trwałe zaprzestanie używania produktów zawierających nikotynę.Skład:1 kapsułka zawiera: 1,5 mg cytyzyny (Cytisinum).oraz substancje pomocnicze,Przeciwwskazania:Produktu leczniczego nie należy stosować u pacjentów: z nadwrażliwością na substancję czynną lub na którąkolwiek substancję pomocniczą, z niestabilną dławicą piersiową, z klinicznie istotnymi zaburzeniami rytmu serc

Więcej

54,95 zł z VAT

Dodaj do listy życzeń

Działanie:Podczas kuracji substancja czynna leku systematycznie wypiera nikotynę z organizmu. Pozwala to na stopniowe zmniejszenie uzależnienia od nikotyny i odzwyczajenie od palenia tytoniu.

Wskazania:Produkt leczniczy stosuje się w leczeniu uzależnienia od nikotyny: ogranicza uczucie głodu nikotynowego, redukuje objawy odstawienia po zaprzestaniu palenia. Końcowym celem stosowania leku jest trwałe zaprzestanie używania produktów zawierających nikotynę.

Skład:1 kapsułka zawiera: 1,5 mg cytyzyny (Cytisinum).oraz substancje pomocnicze,

Przeciwwskazania:Produktu leczniczego nie należy stosować u pacjentów: z nadwrażliwością na substancję czynną lub na którąkolwiek substancję pomocniczą, z niestabilną dławicą piersiową, z klinicznie istotnymi zaburzeniami rytmu serca, po niedawno przebytym zawale serca lub udarze mózgu, w ciąży i podczas karmienia piersią,

Dawkowanie:Przez 3 pierwsze dni należy stosować po 1 kapsułce co 2 h (6 kapsułek na dobę). Jednocześnie należy stopniowo zmniejszać liczbę wypalanych papierosów.
Jeśli leczenie nie dało efektów i pacjent nadal odczuwa potrzebę palenia tytoniu, należy przerwać przyjmowanie leku. Leczenie można rozpocząć ponownie w ciągu 2 do 3 miesięcy.
Jeśli leczenie jest skuteczne i pacjent nie odczuwa potrzeby palenia tytoniu, należy postępować zgodnie z poniższym schematem:
od 4 do 12 dnia: 1 kapsułka co 2,5h (max 5 kapsulek na dobę)
od 13 do 16 dnia 1 kapsułka co 3h (max 4 kapsułki na dobę)
od 17 do 20 dnia 1 kapsułka co 5h (max 3 kapsułki na dobę)
od 21 do 25 dnia 1 do 2 kapsułek na dobę
Osoba paląca tytoń powinna całkowicie zrezygnować z palenia najpóźniej 5 dnia po rozpoczęciu leczenia.
Producent:
Aflofarm
PKWIU21.20.13.0
Rodzaj
EAN5909991031299
BLOZ_073333551

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Compare