Menu
Potas

Potas x 100 tabl. Naturell

3289341

Nowy produkt

Działanie:Potas pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego i mięśni oraz przyczynia się do utrzymania prawidłowego ciśnienia krwi.Wskazania: wspomaganie utrzymania prawidłowego ciśnienia krwi, skurcze i drżenie mięśni spowodowane niedoborem potasu, niewystarczająca ilość potasu w diecie, zwiększona utrata potasu (np. na skutek intensywnego wysiłku fizycznego, nadmiernej potliwości, nadużywania kawy i alkoholu).Skład:1 tabletka zawiera: potas (glukonian potasu) 80mg oraz substancje pomocnicze,Przeciwwskazania:Nadwrażliwość na którykolwiek składnik preparatu. Osoby przyjmujące leki na nadciśnienie stosowanie preparatu powinny skonsultować z lekarzem.Dawkowanie:Dorośli 4 tabletki dziennie w trakcie posiłku,P

Więcej

10,26 zł z VAT

Dodaj do listy życzeń

Działanie:Potas pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego i mięśni oraz przyczynia się do utrzymania prawidłowego ciśnienia krwi.

Wskazania: wspomaganie utrzymania prawidłowego ciśnienia krwi, skurcze i drżenie mięśni spowodowane niedoborem potasu, niewystarczająca ilość potasu w diecie, zwiększona utrata potasu (np. na skutek intensywnego wysiłku fizycznego, nadmiernej potliwości, nadużywania kawy i alkoholu).

Skład:1 tabletka zawiera: potas (glukonian potasu) 80mg oraz substancje pomocnicze,

Przeciwwskazania:Nadwrażliwość na którykolwiek składnik preparatu. Osoby przyjmujące leki na nadciśnienie stosowanie preparatu powinny skonsultować z lekarzem.

Dawkowanie:Dorośli 4 tabletki dziennie w trakcie posiłku,

Producent:
Naturell
PKWIU10.89.19.0
RodzajSuplement diety
EAN5907377136729
BLOZ_073289341
Compare