Menu
Osteoporoza

Biowap Osteo D3 x 60 tabletek

3153561

Nowy produkt

Ostatnia sztuka

Uzupełniający niedobory witaminy D3 oraz wapnia suplement diety Biowap Osteo to złożony preparat, który został stworzony z myślą o kobietach po menopauzie, które chcą przeciwdziałać utracie składników budulcowych kości. Produkt uzupełnia dietę w odpowiednią porcję wapnia i witaminy D, wpływając korzystnie na stan układu kostnego, a także wspomagając utrzymanie właściwego poziomu wapnia we krwi.

Więcej

13,95 zł z VAT

Dodaj do listy życzeń

Biowap Osteo D3 zawiera składniki wspomagające profilaktykę złamań osteporotycznych. Adresowany jest do kobiet po menopauzie chcących przeciwdziałać utracie minerałów kostnych.

Właściwości: wapń jest potrzebny do utrzymania zdrowych kości, przeciwdziała utracie minerałów kostnych po menopauzie. Dodatkowo odgrywa kluczową rolę w procesie krzepnięcia krwi, wspomaga prawidłową pracę mięśni oraz ułatwia przenoszenie impulsów nerwowych. Witamina D pomaga we właściwym wchłanianiu wapnia i utrzymaniu jego prawidłowego poziomu we krwi. Uczestniczy w regulowaniu procesu wbudowywania wapnia w tkanki kostne, przyczyniając się w ten sposób do spowolnienia demineralizacji struktur kości.

Wskazania: zwiększone zapotrzebowanie na wapń i witaminy D3 (kobiety w po menopauzie).

Dawkowanie: 2 tabletki dziennie. Nie należy przekraczać rekomendowanej dobowej dawki do spożycia.

Skład: 2 tabletki zawierają: wapń: 1 000 mg jonów wapnia, witamina D3: 2 000 j.m. oraz substancje pomocnicze.

Przeciwwskazania: nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik produktu.

Producent: LEK-AM.

PKWIU10.89.19.0
RodzajSuplement diety
EAN5906720535417
BLOZ_073153561

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Compare