Menu
Dermokosmetyki

Medispirant Antyprespirant roll-on 50ml

7049147

Nowy produkt

Medispirant roll-on to specjalistyczny antyperspirant skierowany do osób, dla których tradycyjne preparaty przeciw poceniu są niewystarczające. Dzięki wysokiej zawartości składników aktywnych Medispirant roll-on skutecznie i długotrwale eliminuje problem pocenia. Wskazania: nadmierna potliwość. Dawkowanie: używać na noc, przed pójściem spać poprzez naniesienie na czystą i osuszoną skórę w miejscach nadmiernego wydzielania potu. Pozostawać do całkowitego wyschnięcia. Rano umyć skórę wodą z mydłem. Nie nakładać preparatu ponownie. Przez pierwsze 2-5 dni, należy używać preparatu codziennie, aż do osiągnięcia zadowalającego efektu. Następnie używać 1-2 razy w tygodniu, lub zgodnie z potrzebą. Nie zawiera substancji zapachowych. Nie zawiera alkoholu. Pro

Więcej

19,95 zł z VAT

Dodaj do listy życzeń

Medispirant roll-on to specjalistyczny antyperspirant skierowany do osób, dla których tradycyjne preparaty przeciw poceniu są niewystarczające. Dzięki wysokiej zawartości składników aktywnych Medispirant roll-on skutecznie i długotrwale eliminuje problem pocenia.

Wskazania: nadmierna potliwość.

Dawkowanie: używać na noc, przed pójściem spać poprzez naniesienie na czystą i osuszoną skórę w miejscach nadmiernego wydzielania potu. Pozostawać do całkowitego wyschnięcia. Rano umyć skórę wodą z mydłem. Nie nakładać preparatu ponownie.

Przez pierwsze 2-5 dni, należy używać preparatu codziennie, aż do osiągnięcia zadowalającego efektu. Następnie używać 1-2 razy w tygodniu, lub zgodnie z potrzebą.

Nie zawiera substancji zapachowych.
Nie zawiera alkoholu.

Producent:
Aflofarm
PKWIU20.42.19.0
RodzajKosmetyk
EAN5906071043166
BLOZ_077049147

30 produktów w kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Compare