Menu
Bez recepty

Mensil 25mg x 4 tabl.

3394341

Nowy produkt

Wskazania: leczenie zaburzeń wzwodu u dorosłych mężczyzn. Działanie: produkt leczniczy Mensil jest wskazany do stosowania u dorosłych mężczyzn z zaburzeniami erekcji, czyli niezdolnością uzyskania lub utrzymania erekcji prącia wystarczającej do odbycia stosunku płciowego. W celu skutecznego działania produktu leczniczego Mensil niezbędna jest stymulacja seksualna.Skład: 1 tabletka do rozgryzania i żucia zawiera 25mg syldenafilu (w postaci cytrynianu) oraz substancje pomocnicze. Dawkowanie: lek może być przyjmowany jednocześnie z posiłkiem lub niezależnie od niego. Jednakże przyjmowanie leku w czasie spożywania obfitych posiłków może wydłużyć czas niezbędny do rozpoczęcia działania leku. Zalecana dawka leku to 25mg. Przeciwwskazania: równoczesne stosowanie

Więcej

16,95 zł z VAT

Dodaj do listy życzeń

Wskazania: leczenie zaburzeń wzwodu u dorosłych mężczyzn.

Działanie: produkt leczniczy Mensil jest wskazany do stosowania u dorosłych mężczyzn z zaburzeniami erekcji, czyli niezdolnością uzyskania lub utrzymania erekcji prącia wystarczającej do odbycia stosunku płciowego. W celu skutecznego działania produktu leczniczego Mensil niezbędna jest stymulacja seksualna.

Skład: 1 tabletka do rozgryzania i żucia zawiera 25mg syldenafilu (w postaci cytrynianu) oraz substancje pomocnicze.

Dawkowanie: lek może być przyjmowany jednocześnie z posiłkiem lub niezależnie od niego. Jednakże przyjmowanie leku w czasie spożywania obfitych posiłków może wydłużyć czas niezbędny do rozpoczęcia działania leku. Zalecana dawka leku to 25mg.

Przeciwwskazania: równoczesne stosowanie syldenafilu z lekami uwalniającymi tlenek azotu (takimi jak azotyn amylu) lub azotanami w jakiejkolwiek postaci. Jednoczesne stosowanie inhibitorów PDE5, w tym syldenafilu, i leków pobudzających cyklazę, guanylową, takich jak riocyguat, jest przeciwwskazane, ponieważ może prowadzić do objawowego niedociśnienia tętniczego. Produktów leczniczych przeznaczonych do leczenia zaburzeń erekcji, w tym syldenafilu nie należy stosować u mężczyzn, u których aktywność seksualna nie jest wskazana (np. pacjenci z ciężkimi schorzeniami układu sercowo-naczyniowego, takimi jak niestabilna dławica piersiowa lub ciężka niewydolność serca). U pacjentów, którzy utracili wzrok w jednym oku w wyniku niezwiązanej z zapaleniem tętnic przedniej niedokrwiennej neuropatii nerwu wzrokowego.

Producent:
Hasco Lek
PKWIU21.20.13.0
Rodzaj
EAN5904055004288
BLOZ_073394341

30 produktów w kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Compare