Menu
Bez recepty

Magvit B6 x 50 tabl. dojelitowych

6786011

Nowy produkt

Wskazania:

Profilaktyka i leczenie następstw niedoboru magnezu oraz uzupełnianie niedoboru witaminy B6. Profilaktycznie: w stanach przewlekłego zmęczenia fizycznego i psychicznego, podczas nasilonej pracy umysłowej i fizycznej, w sytuacjach wywołujących stres i nadpobudliwość nerwową, w zaburzeniach snu,

Więcej

9,99 zł z VAT

Dodaj do listy życzeń

Działanie:

Magnez reguluje przepływ jonów w komórce – zmniejsza pobudliwość nerwowo-mięśniową. Współdziała z jonami wapna w tworzeniu struktury kości. Witamina B6 ułatwia wchłanianie i transport z przewodu pokarmowego do krwi, a następnie przez błony biologiczne do wnętrza komórek oraz zmniejsza ilość magnezu wydalanego z moczem. Ponadto, ilość witamina B6 zawarta w jednej tabletce preparatu jest wystarczająca do zabezpieczenia organizmu przed niedoborem.

Wskazania: 

Profilaktyka i leczenie następstw niedoboru magnezu oraz uzupełnianie niedoboru witaminy B6. Profilaktycznie: w stanach przewlekłego zmęczenia fizycznego i psychicznego, podczas nasilonej pracy umysłowej i fizycznej, w sytuacjach wywołujących stres i nadpobudliwość nerwową, w zaburzeniach snu, depresji, w bólach mięśni, zapobieganiu miażdżycy i zawałowi serca.

Skład:

 1 tabletka zawiera: dwuwodny mleczan magnezu (48 mg jonów Mg2+)470 mg; chlorowodorek pirydoksyny (witamina B6)5 mg; oraz substancje pomocnicze,

Przeciwwskazania: 

Nadwrażliwość na którykolwiek składnik preparatu, ciężka niewydolność nerek, hipermagnezemia, hiperwitaminoza B6, blok przedsionkowo- komorowy, myasthenia gravis, parkinsonizm leczony lewodopą bez stosowania inhibitora obwodowej dekarboksylazy lewodopy, znaczne niedociśnienie tętnicze, zaburzenia wchłaniania z przewodu pokarmowego, biegunka.

Dawkowanie: 

1 raz na dobę 2 tabletki lub 1 do 2 tabletek 2 razy na dobę.

PODMIOT ODPOWIEDZIALNY

Angelini Pharma Polska Sp. z o.o.

PKWIU21.20.13.0
Rodzaj
EAN5909990462322
BLOZ_076786011

30 produktów w kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Compare