Menu
Bez recepty

Magne B6 x 50 tabl.

6619601

Nowy produkt

Działanie:Magnez jest kationem niezbędnym do prawidłowego przebiegu wielu biochemicznych procesów w ustroju. Jego biologiczna rola polega na aktywacji szeregu enzymów. Magnez odgrywa istotną rolę w procesie skurczu mięśnia sercowego, wpływa na stan pobudliwości nerwowo-mięśniowej. Magnez wchłania się tylko częściowo z przewodu pokarmowego, głównie w jelicie cienkim, przy czym wielkość wchłaniania magnezu zależy od jego zawartości w pokarmach. Niedobór magnezu może powodować zaburzenia w układzie mięśniowym i ośrodkowym układzie nerwowym. Witamina B6 zwiększa wchłanianie magnezu z przewodu pokarmowego o 20-40%.Wskazania:Nerwowość, drażliwość, wahania nastroju, łagodny lęk, niepokój, przejściowe uczucie; zmęczenia, ospałość, zaburzenia snu w nie

Więcej

13,95 zł z VAT

Dodaj do listy życzeń

Działanie:Magnez jest kationem niezbędnym do prawidłowego przebiegu wielu biochemicznych procesów w ustroju. Jego biologiczna rola polega na aktywacji szeregu enzymów. Magnez odgrywa istotną rolę w procesie skurczu mięśnia sercowego, wpływa na stan pobudliwości nerwowo-mięśniowej. Magnez wchłania się tylko częściowo z przewodu pokarmowego, głównie w jelicie cienkim, przy czym wielkość wchłaniania magnezu zależy od jego zawartości w pokarmach. Niedobór magnezu może powodować zaburzenia w układzie mięśniowym i ośrodkowym układzie nerwowym. Witamina B6 zwiększa wchłanianie magnezu z przewodu pokarmowego o 20-40%.

Wskazania:Nerwowość, drażliwość, wahania nastroju, łagodny lęk, niepokój, przejściowe uczucie; zmęczenia, ospałość, zaburzenia snu w niewielkim nasileniu; objawy lęku, takie jak skurcze przewodu pokarmowego lub kołatanie serca (bez zaburzeń serca); skurcze mięśni, mrowienie, drganie powiek.

Skład:1 tabletka zawiera: jony magnezu (w postaci magnezu mleczanu dwuwodnego) 48 mg Mg2+ (1,97 mmol), witamina B6 5mg oraz substancje pomocnicze,

Przeciwwskazania:Jeśli pacjent ma uczulenie (nadwrażliwość) na substancje czynne lub którykolwiek z pozostałych składników tego leku (wymienione w punkcie 6). Jeśli u pacjenta występuje ciężka niewydolność nerek (klirens kreatyniny mniejszy niż 30 ml/min.), jednoczesne stosowanie lewodopy.

Dawkowanie:Dorośli: 6 do 8 tabletek na dobę, w 2 lub 3 dawkach podzielonych, podczas posiłków.

Producent:
Sanofi Aventis
PKWIU21.20.13.0
Rodzaj
EAN5909990427918
BLOZ_076619601

30 produktów w kategorii:

Folik tabl. 0,4mg 60tabl.
11,71 zł

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Compare