Menu
Bez recepty

Magne B6 Skurcz x 30 tabl.

3068961

Nowy produkt

Wskazania:Preparat jest polecany osobom dorosłym, które chcą zadbać w diecie o odpowiedni poziom składników odżywczych odpowiedzialnych w naszym organizmie za prawidłowe funkcjonowanie mięśni i układu nerwowego.Właściwości: magnez wpływa na pracę mięśni i utrzymanie prawidłowego metabolizmu energetycznego. Wspomaga zachowanie równowagi elektrolitowej oraz przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia; potas i witamina D przyczyniają się do prawidłowej pracy mięśni; witamina B1 wpływa na właściwe funkcjonowanie serca; witamina E pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym; witamina B6 jest potrzebna do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego.Dawkowanie:3 tabletki dziennie. Skład: 3 tabletki zawierają: 300mg potasu, 150mg magnez

Więcej

16,80 zł z VAT

Dodaj do listy życzeń

Wskazania:Preparat jest polecany osobom dorosłym, które chcą zadbać w diecie o odpowiedni poziom składników odżywczych odpowiedzialnych w naszym organizmie za prawidłowe funkcjonowanie mięśni i układu nerwowego.

Właściwości: magnez wpływa na pracę mięśni i utrzymanie prawidłowego metabolizmu energetycznego. Wspomaga zachowanie równowagi elektrolitowej oraz przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia; potas i witamina D przyczyniają się do prawidłowej pracy mięśni; witamina B1 wpływa na właściwe funkcjonowanie serca; witamina E pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym; witamina B6 jest potrzebna do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego.

Dawkowanie:3 tabletki dziennie.

Skład:3 tabletki zawierają: 300mg potasu, 150mg magnezu, 12mg witaminy E; 1,4mg witaminy B6; 1,1mg witaminy B1, 5mcg witaminy D oraz substsncje pomocnicze.

Producent:
Sanofi Aventis
PKWIU21.20.13.0
RodzajSuplement diety
EAN5902502813216
BLOZ_073068961

30 produktów w kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Compare