Menu
Bez recepty

MAGLEQ B6 MAX x 50 tabletek Lek-Am

3005661

Nowy produkt

Produkt niedostępny

Działanie:Magnez jest jednym z najważniejszych składników mineralnych występujących w organizmie człowieka. Uczestniczy w kluczowych procesach pozyskiwania energii. Przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia, pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni, w tym mięśnia sercowego.

Więcej

13,41 zł z VAT

Dodaj do listy życzeń

Działanie:Magnez jest jednym z najważniejszych składników mineralnych występujących w organizmie człowieka. Uczestniczy w kluczowych procesach pozyskiwania energii. Przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia, pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni, w tym mięśnia sercowego. Dodatkowo wspomaga utrzymanie prawidłowych funkcji psychologicznych. Zawarty w preparacie magnez występuje w postaci cytrynianu magnezu, który należy do soli organicznych magnezu. Udowodniono, że sole organiczne (rozpuszczalne) są lepiej tolerowane przez organizm i lepiej przyswajalne niż formy nieorganiczne (chlorek, siarczan, azotan, węglan). Dodatkowo w składzie preparatu znajduje się witamina B6, która zwiększa efektywność wchłaniania magnezu z przewodu pokarmowego do osocza. Witamina B6 przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia, pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych oraz utrzymuje prawidłowy metabolizm energetyczny. Połączenie magnezu z witaminą B6 pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego.

Wskazania: w celu uzupełnienia diety w magnez i witaminę B6, w stanach zmęczenia, przeciążenia organizmu oraz stresu, podczas intensywnej pracy umysłowej i fizycznej, w czasie i po wysiłku fizycznym.

Skład:Cytrynian magnezu, substancje wypełniające: celuloza, sól sodowa karboksymetylocelulozy, substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, chlorowodorek pirydoksyny (witamina B6).

Dawkowanie:1 tabletka 1-2 razy dziennie, najlepiej po posiłku,

Producent:
Lek-Am
PKWIU10.89.19.0
RodzajSuplement diety
EAN5906720533765
BLOZ_073005661

30 produktów w kategorii:

Cutibaza Krem półtłusty x 30g
11,96 zł
Allertec 10mg x 7 tabl.
3,95 zł
Claritine Allergy syrop x 60ml
12,90 zł
Allergo-Comod 20mg/ml x 10ml
14,17 zł
ŻuriMAX x 60 kaps.
20,19 zł
Compare