Menu
Artykuły higieniczne

Asept Aerosol d/dezynf.skóry x 100 ml

8372901

Nowy produkt

Działanie:
Bakteriobójcze, przeciwgrzybicze.

Wskazania: 

Znakomity na drobne skaleczenia i małe rany. Idealny na oparzenia słoneczne oraz ukąszenia owadów. Zwalcza infekcje jamy ustnej i gardła oraz zakażenia grzybiczne skóry stóp, dłoni, pachwin, pach, głowy. Asept jest również doskonałym środkiem przeznaczonym do pielęgnacji pępka noworodka.

Więcej

9,04 zł z VAT

Dodaj do listy życzeń

Działanie: bakteriobójcze, przeciwgrzybicze.
Wskazania:  Znakomity na drobne skaleczenia i małe rany. Idealny na oparzenia słoneczne oraz ukąszenia owadów. Zwalcza infekcje jamy ustnej i gardła oraz zakażenia grzybiczne skóry stóp, dłoni, pachwin, pach, głowy. Asept jest również doskonałym środkiem przeznaczonym do pielęgnacji pępka noworodka. Codzienne przemywanie płynem uniemożliwi powstanie infekcji wokół pępka.
Wskazania: na skaleczenia, pomaga przy ukąszeniach owadów i oparzeniach słonecznych. Przyjazny dla dzieci, nie szczypie ani nie piecze, nie brudzi ubrania. Odpowiedni przy pielęgnacji pępka noworodka. 
Skład:• chlorek cetylopirydyniowy • alkohol denaturowany (etanol) • woda
Zalecane dawkowanie: Zewnętrznie. Rany i skaleczenia: powierzchnię skóry i małe rany należy przemyć wacikiem zwilżonym płynem Asept lub użyć spray. Pielęgnacja pępka noworodka: przemywać pępek kilka razy w ciągu dnia. Ukąszenia owadów i oparzenia słoneczne: przepłukać powierzchnię skóry płynem Asept. Dezynfekcja jamy ustnej i gardła: przepłukać gardło i jamę ustną płynem Asept rozcieńczonym z wodą w stosunku 1:4.
Producent:
Vitabalans Oy
PKWIU20.20.14.0
RodzajPreparat dezynfekcyjny
EAN
BLOZ_078372901

30 produktów w kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Compare