Menu

Hemoroidy

Jest 32 produktów.

Żylaki odbytu należą do jednej z najbardziej uciążliwych dolegliwości, związanych z dolnym odcinkiem układu trawiennego. Przyczyną ich powstawania jest najczęściej brak aktywności fizycznej, przez co zaburzone jest całe krążenie, także w okolicach odbytu. Dolegliwość ta dotyczy też niektórych sportowców jak na przykład kolarzy. Choroba hemoroida...

Żylaki odbytu należą do jednej z najbardziej uciążliwych dolegliwości, związanych z dolnym odcinkiem układu trawiennego. Przyczyną ich powstawania jest najczęściej brak aktywności fizycznej, przez co zaburzone jest całe krążenie, także w okolicach odbytu. Dolegliwość ta dotyczy też niektórych sportowców jak na przykład kolarzy. Choroba hemoroidalna może się również pojawić, jeśli w diecie brakuje błonnika. Są na to jednak proste sposoby, po które można sięgnąć. Na zewnętrzne objawy, takie jak świąd, pieczenie, ból i krwawienie stosuje się maści i kremy. Jeśli jednak problem dotyczy wewnętrznej części odbytu, konieczne może się okazać stosowanie tabletek na hemoroidy. Są to najczęściej środki, które działają przeciwobrzękowo i przeciwzapalnie, a także zwiększają stan napięcia naczyń krwionośnych.

Pokaż więcej
Pokazano 1 - 20 z 32 przedmiotów

Tabletki i maści na hemoroidy

Katalog prezentowanych produktów to szeroki wybór najróżniejszych środków, przeznaczonych do walki z objawami choroby hemoroidalnej. Dzięki działaniu przeciwobrzękowemu, przeciwzapalnemu, a także wzmacniającemu ściany naczyń krwionośnych nie tylko przeciwdziałają żylakom odbytu, ale wspierają także...

Tabletki i maści na hemoroidy

Katalog prezentowanych produktów to szeroki wybór najróżniejszych środków, przeznaczonych do walki z objawami choroby hemoroidalnej. Dzięki działaniu przeciwobrzękowemu, przeciwzapalnemu, a także wzmacniającemu ściany naczyń krwionośnych nie tylko przeciwdziałają żylakom odbytu, ale wspierają także krążenie w kończynach dolnych.

Proponowane produkty to między innymi maści i żele na hemoroidy z naturalnym składem, które nie powodują podrażnień, a przy tym niwelują wszelkie nieprzyjemne oznaki choroby hemoroidalnej. Dostępne są również czopki, a także tabletki na hemoroidy, w formie leków i suplementów diety, które działają od wewnątrz. Do substancji aktywnych, stosowanych w tego typu wyrobach medycznych, należą m.in. diosmina, alfa-escyna, a także ekstrakty roślinne, jak na przykład z ruszczyka kolczastego.

Hemoroidy potrafią zaburzyć codzienne funkcjonowanie, obniżając komfort życia. Dlatego też ważne jest, by podjąć w porę odpowiednie leczenie. Dzięki skutecznym tabletkom na hemoroidy będzie można znów wrócić do normalnego funkcjonowania. Stosując je w kuracji regularnie, można spokojnie wrócić do normalnego życia.

Pokaż więcej
Compare