Menu

Syropy dzieci 

Jest 10 produktów.
  • Przy bólu o małym lub średnim nasileniu bądź gorączce u dzieci od 3 miesiąca życia – APAP FORTE dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Lek z zawartością paracetamolu. Do stosowania przez dzieci od 3 miesiąca życia, starsze dzieci, młodzież, dorosłych, a nawet starszych w podeszłym wieku. Zawiesina doustna o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym. Nie...

    15,84 zł
    Produkt dostępny
  • Działanie:Przeciwgorączkowe, przeciwbólowe i przeciwzapalne. Wskazania:Stany gorączkowe różnego pochodzenia, między innymi w przebiegu grypy, przeziębienia lub innych chorób zakaźnych, bóle głowy, gardła i mięśni, bóle zębów, bóle po zabiegach stomatologicznych, bóle na skutek ząbkowania, bóle stawów i kości, na skutek urazów narządu ruchu. Skład:5 ml...

    15,46 zł
    Produkt dostępny
  • Działanie: Przeciwgorączkowe, przeciwbólowe i przeciwzapalne. 

    15,46 zł
    Produkt dostępny
  • Wskazania: gorączka różnego pochodzenia (także w przebiegu zakażeń wirusowych), bóle różnego pochodzenia o nasileniu słabym da umiarkowanego (także bóle uszu występujące w stanach zapalnych ucha środkowego).Działanie: przeciwbólowe, przeciwgorączkowe, przeciwzapalne.Sposób użycia: Do podania doustnego.Do opakowania dołączony jest dozownik w formie...

    21,33 zł
    Produkt dostępny
  • Wskazania: gorączka oraz dolegliwości bólowe różnego pochodzenia o umiarkowanym nasileniu. Preparat można stosować także jako środek wspomagający leczenie stanów zapalnych ucha środkowego.Działanie: przeciwbólowe, przeciwgorączkowe oraz przeciwzapalne.

    23,61 zł
    Produkt dostępny
  • Wskazania: gorączka oraz dolegliwości bólowe różnego pochodzenia o umiarkowanym nasileniu. Preparat można stosować także jako środek wspomagający leczenie stanów zapalnych ucha środkowego.Działanie: przeciwbólowe, przeciwgorączkowe oraz przeciwzapalne. Skład: 5ml zawiesiny zawiera: substancję czynną: ibuprofen 200mg oraz substancje pomocnicze, Dawkowanie:...

    22,15 zł
    Produkt dostępny
  • Działanie:przeciwgorączkowe i przeciwbólowe,Wskazania:gorączka i bóle różnego pochodzenia (np. po zabiegach chirurgicznych, bóle związane z wyrzynaniem się zębów, bóle głowy o łagodnym lub umiarkowanym nasileniu) oraz dolegliwości towarzyszące reakcji organizmu na szczepionkę (ból, gorączka, odczyn miejscowy). Ponadto lek stosuje się u niemowląt od 0 do 3...

    6,81 zł
    Produkt dostępny
  • Działanie:przeciwgorączkowe i przeciwbólowe,Wskazania:gorączka i bóle różnego pochodzenia (np. po zabiegach chirurgicznych, bóle związane z wyrzynaniem się zębów, bóle głowy o łagodnym lub umiarkowanym nasileniu) oraz dolegliwości towarzyszące reakcji organizmu na szczepionkę (ból, gorączka, odczyn miejscowy). Ponadto lek stosuje się u...

    6,81 zł
    Produkt dostępny
  • Wskazania: leczeniw gorączki trwającej nie dłużej niż 3 dni oraz bólu o nasileniu łagodnym do umiarkowanego. Działanie: przeciwbólowe, przeciwgorączkowe. Skład: 1ml leku zawiera 100mg paracetamolu oraz substancje pomocnicze, Dawkowanie: dawkę ustala się zależności od masy ciała dziecka. Zalecana dobowa dawka paracetamolu wynosi około 60mg/kg masy...

    13,48 zł
    Produkt dostępny
  • Wskazania: leczeniw gorączki trwającej nie dłużej niż 3 dni oraz bólu o nasileniu łagodnym do umiarkowanego. Działanie: przeciwbólowe, przeciwgorączkowe. Skład: 1ml leku zawiera 100mg paracetamolu oraz substancje pomocnicze, Dawkowanie: dawkę ustala się zależności od masy ciała dziecka. Zalecana dobowa dawka paracetamolu wynosi około 60mg/kg masy...

    18,95 zł
    Produkt dostępny
Pokazano 1 - 10 z 10 przedmiotów
Compare