Menu

Plastry 

Jest 5 produktów.
 • Wskazania: Miejscowo na skórę w leczeniu: pourazowych stanów zapalnych ścięgien, więzadeł, mięśni i stawów, bólu pleców, ograniczonych stanów zapalnych tkanek miękkich, ograniczonych i łagodnych postaci zapalenia stawów. Działanie: przeciwbólowe, przeciwzapalne,

  53,80 zł
  Produkt dostępny
 • Wskazania: Olfen Patch stosowany jest miejscowo w krótkotrwałej terapii do łagodzenia bólu związanego z nagłymi nadwyrężeniami, zwichnięciami lub stłuczeniami w obrębie rąk i nóg powstałymi w następstwie tępych urazów. Plastry Olfen Patch działają w miejscu naklejenia.

  29,30 zł
  Produkt dostępny
 • Zastosowanie: plaster rozgrzewający skutecznie rozluźnia i przynosi ulgę w bólach mięśni, nerwobólach, bólach reumatycznych i stawowych. Sposób dawkowania: zdjąć folię zabezpieczającą część klejącą plastra i przykleić plaster w miejscu odczuwania bólu. Plaster można utrrzymywać na skórze w ciągu 12 godzin. Skład: sproszkowane żelazo, woda, sól sodowa,...

  27,46 zł
  Produkt niedostępny
 • Wskazania: bóle pleców, ramion, krzyża, szyi, ścięgien, a także w przypadku bólu reumatycznego. Właściwości: Pyralgina Termo Hot działa do 14 godzin, przy czym optymalny efekt jest odczuwalny do 12 godzin.

  2,38 zł
  Produkt dostępny
 • Wskazania: reumatyzm, zapalenie korzonków nerwowych, mięśniobóle. Działanie:Plaster S-plast rozgrzewający pieprzowcowy o działaniu rozgrzewającym, miejscowo drażniącym oraz przeciwbólowym.

  2,95 zł
  Produkt dostępny
Pokazano 1 - 5 z 5 przedmiotów
Compare