Menu

Czopki 

Jest 8 produktów.
  • Działanie:Przeciwgorączkowe i przeciwbólowe.Wskazania:Na objawy grypy i przeziębienia, gorączkę, bóle różnego pochodzenia. Skład:80 mg paracetamolu.Przeciwskazania:Uczulenie na paracetamol lub inne składniki preparatu. Ciężka niewydolność wątroby lub nerek.Dawkowanie:Niemowlęta o masie ciała od 4 do 6 kg (od ok. 1 do 4 miesięcy): właściwa dawka to 1...

    7,47 zł
    Produkt dostępny
  • Lek przeciwgorączkowy i przeciwbólowy w formie czopków aplikowanych doodbytniczo. Czopki Efferalgan przeznaczone do stosowania w przypadku dolegliwości dotykających zarówno niemowlęta, jak i dzieci oraz osoby dorosłe. Zalecane przy grypie, przeziębieniu, gorączce oraz bólach różnego pochodzenia. Substancję czynną w tym leku stanowi paracetamol (lek o...

    7,47 zł
    Produkt dostępny
  • Działanie: Przeciwgorączkowe i przeciwbólowe. Wskazania: gorączka, bóle różnego pochodzenia.

    7,59 zł
    Produkt niedostępny
  • Wskazania: leczenie gorączki, bólów rożnego pochodzenia o nasileniu małym do umiarkowanego u niemowląt o wadze powyżej 6kg (od 3. miesiąca życia).Działanie: przeciwbólowe, przeciwgorączkowe, przeciwzapalne.Skład: 1 czopek zawiera: substancje czynną 60mg ibuprofenu oraz substancje pomocnicze.Dawkowanie: doodbytniczo: należy stosować wyłącznie u dzieci...

    13,10 zł
    Produkt dostępny
  • Działanie:przeciwbólowe, przeciwgorączkowe, przeciwzapalne,Wskazania:Objawowe leczenie bólu o nasileniu słabym do umiarkowanego. Objawowe leczenie gorączki. Produkt leczniczy Nurofen dla dzieci w czopkach stosuje się, gdy podanie produktu w formie doustnej jest niemożliwe lub gdy występują wymioty.Skład:1 czopek zawiera 60 mg...

    16,03 zł
    Produkt dostępny
  • Wskazania:  bóle różnego pochodzenia i stany gorączkowe.   Skład:  1 czopek zawiera: paracetamol 125mg oraz substancje pomocnicze.   Działanie:  przeciwbólowe, przeciwgorączkowe.   Dawkowanie : czopki Paracetamol Hasco stosuje się doodbytniczo. U dorosłych stosuje się dawkę 500mg jednorazowo. Maksymalna dawka dobowa paracetamolu dla osób dorosłych w...

    3,80 zł
    Produkt dostępny
  • Wskazania:  bóle różnego pochodzenia i stany gorączkowe.> >   Skład:  1 czopek zawiera: paracetamol 250mg oraz substancje pomocnicze.> >   Działanie:  przeciwbólowe, przeciwgorączkowe.> >   Dawkowanie : czopki Paracetamol Hasco stosuje się doodbytniczo. U dorosłych stosuje się dawkę 500mg jednorazowo. Maksymalna dawka dobowa...

    2,75 zł
    Produkt niedostępny
  • Wskazania:   bóle różnego pochodzenia i stany gorączkowe.   Skład:  1 czopek zawiera: paracetamol 500mg oraz substancje pomocnicze.   Działanie:  przeciwbólowe, przeciwgorączkowe.   Dawkowanie : czopki Paracetamol Hasco stosuje się doodbytniczo. U dorosłych stosuje się dawkę 500mg jednorazowo. Maksymalna dawka dobowa paracetamolu dla osób dorosłych w...

    3,89 zł
    Produkt dostępny
Pokazano 1 - 8 z 8 przedmiotów
Compare