Menu

Odchudzanie

Jest 11 produktów.

Wiele osób walczy ze zbędnymi kilogramami. Redukcja masy ciała to nie tylko kwestia ładnej, szczupłej sylwetki, ale i zdrowia. Samodzielne odchudzanie się bywa jednak trudne. Do diety i aktywności ruchowej można dołączyć wówczas odpowiedni lek. Apteka Verano ma w swym asortymencie preparaty na odchudzanie, które pomagają przyspieszyć spalanie tł...

Wiele osób walczy ze zbędnymi kilogramami. Redukcja masy ciała to nie tylko kwestia ładnej, szczupłej sylwetki, ale i zdrowia. Samodzielne odchudzanie się bywa jednak trudne. Do diety i aktywności ruchowej można dołączyć wówczas odpowiedni lek. Apteka Verano ma w swym asortymencie preparaty na odchudzanie, które pomagają przyspieszyć spalanie tłuszczu. Niektóre z nich, jak np. Chrom Organiczny zmniejszają również chęć sięgania po słodycze i utrzymują prawidłowe stężenie glukozy we krwi. Hepaslimin pozwala natomiast zachować zdrową wątrobę i poprawia trawienie. W prezentowanych tutaj lekach znajdują się często naturalne, roślinne składniki, jak np. ekstrakt z zielonej herbaty. Przed zakupem warto zastanowić się, który z leków najlepiej będzie odpowiadał potrzebom organizmu. Prawidłowe jego stosowanie może skutecznie wesprzeć proces odchudzania.

Pokaż więcej
Pokazano 1 - 11 z 11 przedmiotów

Preparat na odchudzanie - pomoc w walce z nadwagą

Każdy, kto próbował na własną rękę walczyć z nadmiarowymi kilogramami, wie, jak trudna może to być walka. Oprócz konsultacji z dietetykiem i ustaleniem planu żywieniowego pomocne mogą tu być też środki na odchudzanie. Oczywiście ich zażywanie również warto skonsultować ze...

Preparat na odchudzanie - pomoc w walce z nadwagą

Każdy, kto próbował na własną rękę walczyć z nadmiarowymi kilogramami, wie, jak trudna może to być walka. Oprócz konsultacji z dietetykiem i ustaleniem planu żywieniowego pomocne mogą tu być też środki na odchudzanie. Oczywiście ich zażywanie również warto skonsultować ze specjalistą. Apteka Verano proponuje m.in. produkty pochodzenia naturalnego, takie jak błonnik jabłkowy. Tego typu preparaty są świetnym uzupełnieniem diety dla osób, które mają mało aktywności na co dzień. Obecnie spora część populacji prowadzi siedzący tryb życia, spędzając długie godziny za biurkiem. Odpowiednio dobrane środki na odchudzanie mogą pomóc w odzyskaniu optymalnej masy ciała i jednocześnie wspomóc trawienie, zaburzone brakiem ruchu.

Poważnym przeciwnikiem na drodze do wymarzonej figury często okazują się słodycze. Sięgamy po nie przed TV, podczas pracy lub chcąc na szybko zaspokoić głód. Wiele osób nie wyobraża sobie życia bez słodyczy. Ich eliminacja z diety może jednak znacznie przyspieszyć utratę kilogramów. Ochotę na słodkości da się zmniejszyć, zażywając preparaty z chromem. A co w sytuacji, gdy komuś zależy na szybkiej utracie wagi - na przykład po to, aby w wakacje, na plaży móc pochwalić się nienaganną sylwetką? Wówczas pomocą może okazać się Therm Line Fast.

W tej kategorii znajdą coś dla siebie zarówno zwolennicy naturalnych, łagodnie działających składników, jak i osoby, marzące o szybkich efektach.

Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem Apteki Verano.

Pokaż więcej
Compare