Menu

Tabletki

Jest 37 produktów.

Kłopoty z zaśnięciem, codzienne spięcia w pracy i w domu... Apteka Verano ma szeroki asortyment leków, przeznaczonych do łagodzenia stresu. Środki, takie jak Melisa, NeoMag Stres czy NervoCalm Forte to tabletki na uspokojenie, ułatwiające codzienne funkcjonowanie w sytuacjach stresowych i wpływające korzystnie na samopoczucie - zarówno psychiczn...

Kłopoty z zaśnięciem, codzienne spięcia w pracy i w domu... Apteka Verano ma szeroki asortyment leków, przeznaczonych do łagodzenia stresu. Środki, takie jak Melisa, NeoMag Stres czy NervoCalm Forte to tabletki na uspokojenie, ułatwiające codzienne funkcjonowanie w sytuacjach stresowych i wpływające korzystnie na samopoczucie - zarówno psychiczne, jak i fizyczne. Środki te obniżają napięcie, sprawiając, że jest się mniej zmęczonym. Znaleźć tu można także preparaty z występującą naturalnie w organizmie melatoniną oraz całą gamę nasennych leków ziołowych, bazujących na roślinnych wyciągach. Leki, ułatwiające zasypianie są polecane nie tylko osobom, doświadczającym silnego stresu. Może to być też pomoc dla kogoś, kto pracuje na nocne zmiany, nieregularnie i ma zaburzony rytm snu i czuwania. Tabletki na sen sprawdzą się również w przypadku długich podróży i zmiany strefy czasowej.

Pokaż więcej
Pokazano 1 - 20 z 37 przedmiotów

Tabletki na uspokojenie i sen

Żyjemy szybko i intensywnie. W pracy kładziemy spory nacisk na wysokie osiągnięcia, często próbujemy też godzić karierę zawodową z życiem rodzinnym. Pośpiech i próba zapanowania nad wieloma aspektami życia często kończy się sporym stresem. Ten z kolei sprawia, że organizm buntuje się, jest przemęczony,...

Tabletki na uspokojenie i sen

Żyjemy szybko i intensywnie. W pracy kładziemy spory nacisk na wysokie osiągnięcia, często próbujemy też godzić karierę zawodową z życiem rodzinnym. Pośpiech i próba zapanowania nad wieloma aspektami życia często kończy się sporym stresem. Ten z kolei sprawia, że organizm buntuje się, jest przemęczony, zniechęcony. W stresie zmniejsza się koncentracja i pojawiają się fizyczne dolegliwości, takie jak ból brzucha czy głowy, przyspieszony oddech i pocące się dłonie.

Na szczęście nie jesteśmy skazani na stres. Można próbować go unikać, ale nie zawsze jest to możliwe. W takiej sytuacji warto sięgnąć po tabletki, które pomogą przywrócić równowagę psychiczną i fizyczną naszego ciała. W Aptece Verano znaleźć można leki bez recepty, których składniki to wyciągi z popularnych roślin leczniczych (melisa, chmiel, kozłek lekarski, serdecznik czy passiflora). Specyfiki, takie jak Positivum czy NervoCalm stanowią ratunek w sytuacjach sporego stresu. Dzięki temu można rzetelnie i spokojnie poradzić sobie z daną sytuacją, pozbywając się uciążliwych dolegliwości.

A co w sytuacji, gdy stres nie daje zasnąć? Wówczas przydadzą się tabletki na sen. Środek taki, zażyty na około godzinę przed planowanym zaśnięciem pomoże spokojnie zapaść w sen i sprawi, że będzie on pełny i regenerujący. Dzięki temu można obudzić się wypoczętym, zrelaksowanym i gotowym na kolejne wyzwania. Uwaga: niektóre środki nasenne i uspokajające nie mogą być zażywane przez kobiety w ciąży i przez kierowców. Należy zapoznać się z właściwościami i działaniem danego leku przed jego zakupem.

Pokaż więcej
Compare