Menu

Nasenne i uspokajające

Jest 45 produktów.

Każdy doświadczył na pewnym etapie swojego życia silnego stresu. Również kłopoty z zasypianiem nie są współczesnemu człowiekowi obce. Na szczęście nie trzeba przewracać się w nocy z boku na bok czy chodzić ciągle podenerwowanym w dzień. W asortymencie Apteki Verano znaleźć można leki na uspokojenie bez recepty, pomagające uporać się z takimi pro...

Każdy doświadczył na pewnym etapie swojego życia silnego stresu. Również kłopoty z zasypianiem nie są współczesnemu człowiekowi obce. Na szczęście nie trzeba przewracać się w nocy z boku na bok czy chodzić ciągle podenerwowanym w dzień. W asortymencie Apteki Verano znaleźć można leki na uspokojenie bez recepty, pomagające uporać się z takimi problemami. W ich skład często wchodzą produkty naturalne, takie jak roślinne wyciągi. Popularnie stosowane w nich składniki to:

  • melisa lekarska,
  • szyszki chmielu,
  • passiflora,
  • lawenda,
  • kozłek lekarski.

Leki na sen, takie jak Dobry Sen czy Melatonina, przeznaczone są do stosowania na około godzinę przed położeniem się do łóżka. Z kolei Modus, NeoMag Stres czy krople uspokajające wpływają pozytywnie na samopoczucie, niwelując zmęczenie, napięcie i pomagając we właściwym funkcjonowaniu układu nerwowego.

Pokaż więcej
Pokazano 1 - 20 z 45 przedmiotów

Leki na uspokojenie i sen - bez recepty

Szybkie tempo życia, spora ilość zadań do wykonania, kłopoty finansowe... Przyczyn stresu jest sporo. Jego skutki, takie jak rozdrażnienie, problemy z koncentracją, bezsenność czy bóle głowy i żołądka potrafią mocno uprzykrzyć codzienne funkcjonowanie. W Aptece Verano można zaopatrzyć się w...

Leki na uspokojenie i sen - bez recepty

Szybkie tempo życia, spora ilość zadań do wykonania, kłopoty finansowe... Przyczyn stresu jest sporo. Jego skutki, takie jak rozdrażnienie, problemy z koncentracją, bezsenność czy bóle głowy i żołądka potrafią mocno uprzykrzyć codzienne funkcjonowanie. W Aptece Verano można zaopatrzyć się w leki na uspokojenie, które pomogą odzyskać równowagę i ukoić skołatane nerwy. Jako że są to zwykle łagodne preparaty ziołowe, są one dostępne do nabycia bez recepty. Ich zażywanie sprawi, że łatwiej będzie uporać się z trudną sytuacją stresową i odzyskać dobre samopoczucie oraz lepszy humor.

Osoby, będące w stresie często uskarżają się na niemożność spokojnego zaśnięcia, częste wybudzanie się czy męczące koszmary. Na szczęście nie trzeba się na to narażać. Leki na sen, zażyte na wieczór pomogą łatwiej zasnąć i spędzić noc spokojnie, a w efekcie obudzić się wypoczętym i pełnym energii. Zdrowy, regenerujący sen jest bowiem niezbędny, aby organizm mógł wypocząć. Środki te, bazujące na roślinnych wyciągach łagodzą również napięcie nerwowe.

Pokaż więcej
Compare