Menu

Krem, maść na brodawki i odciski

Jest 11 produktów.

Wśród szerokiej gamy preparatów przeznaczonych do zwalczania różnego rodzaju schorzeń dermatologicznych oferta naszej apteki internetowej obejmuje kremy, płyny oraz maści na brodawki i odciski u stóp. Są to produkty, w których składzie znalazły się związki o działaniu zmiękczającym oraz rozpulchniającym na zrogowaciały naskórek, ułatwiając jego złuszczanie oraz działając miejscowo przeciwzapalnie. Poza maściami i kremami możemy zaproponować wykonane w technologii hydrokoloidowej plastry na odciski między palcami, które dzięki temu, że zawierają w swoim składzie specjalny aktywny żel, przynoszą natychmiastową ulgę w bólu oraz pomagają w skutecznym usunięciu uciążliwych zmian. Wszystkie znajdujące się w tej kategorii środki są dostępne bez recepty i są przeznaczone do zewnętrznego, miejscowego stosowania na skórę.

 • Wskazania:   ABE to preparat do stosowania zewnętrznego w celu usunięcia odcisków, nagniotków i zgrubień skóry różnego typu, powoduje ich zmiękczenie i złuszczenie.

  5,96 zł
  Produkt dostępny
 • Wskazania: Lek Acerin stosuje się do usuwania odcisków i zgrubiałej skóry.

  6,40 zł
  Produkt dostępny
 • Działanie: Odkażające, wykazuje aktywność przeciwgrzybiczą i słabą przeciwbakteryjną. Działa przeciwzapalnie, przeciwwysiękowo i złuszczająco.

  8,44 zł
  Produkt dostępny
 • Działanie:BRODACID ma postać płynu na skórę, zawiera substancje czynne - kwas salicylowy i kwas mlekowy. Kwas salicylowy działa keratolitycznie, zmiękcza i rozpulchnia zrogowaciały naskórek, ułatwiając jego złuszczanie. Kwas mlekowy jest środkiem żrącym, który niszczy zrogowaciałą warstwę skóry. Substancja pomocnicza leku - dimetylosulfotlenek zwiększa...

  14,53 zł
  Produkt dostępny
 • Preparat wskazany jest jako środek do usuwania odcisków u osób dorosłych. Zawarty w nim kwas salicylowy działa keratolitycznie i przeciwzapalnie. Maść rozpulchnia zgrubiały naskórek, pomagając go złuszczyć. Aby osiągnąć pożądane efekty, maść na odciski powinno się stosować regularnie przez kilka dni. Przed użyciem należy zapoznać się z ulotką i wykluczyć...

  4,84 zł
  Produkt dostępny
 • Wskazania: usuwanie odcisków oraz zgrubień skóry. Działanie: złuszczające, zmiękczające i rozpulchniające naskórek, Skład: 1g maści zawiera: substancję czynną: kwas salicylowy 200mg substancje pomocnicze: wazelina żółta. Dawkowanie: przed rozpoczęciem leczenia nogi należy dobrze wymoczyć w ciepłej wodzie. Następnie należy nałożyć maść na odcisk i...

  3,19 zł
  Produkt dostępny
 • Przyspieszają usuwanie szczególnie dokuczliwych odcisków. Chronią przed uciskiem. Aktywne plastry na odciski- między palcami łączą w sobie dwie skuteczne substancje: hydrokoloid i kwas salicylowy. Hydrokoloid chroni przed uciskiem i przynosi natychmiastową ulgę w bólu, a kwas salicylowy nawilża i zmiękcza nawet szczególnie uporczywe odciski pomagając je...

  17,28 zł
  Produkt dostępny
 • Natychmiastowa ulga w bólu i ochrona przed uciskiem COMPEED Plastry na odciski- między palcami zawierają aktywny żel, który przynosi natychmiastową ulgę w bólu i pomaga usunąć odciski. Pozostają na miejscu ponad 24 godziny dostarczając optymalnej ochrony przed otarciami i uciskiem. 

  14,53 zł
  Produkt niedostępny
Pokazano 1 - 11 z 11 przedmiotów

Maści na brodawki i odciski u stóp

Zgrubienia powstałe na stopach wypełnione płynem surowiczym nie tylko nie prezentują się zbyt estetycznie, ale także mogą być bardzo uciążliwe. Odciski zazwyczaj tworzą się nad częściami kostnymi palców u nóg, natomiast brodawki najczęściej rozwijają się na podeszwach stóp. Leczenie tego typu zmian polega przede wszystkim na stosowaniu plastrów i płynów o miejscowym działaniu. W zwalczaniu odcisków i brodawek dobrze też sprawdzi się maść zawierająca składniki aktywne działające złuszczająco, zmiękczająco oraz miejscowo przeciwzapalnie.

W tej kategorii naszej apteki internetowej oferujemy duży wybór produktów, które zostały opracowane z myślą o leczeniu modzeli oraz nagniotków powstałych na stopach. W ich składzie można znaleźć między innymi takie substancje czynne jak kwas salicylowy oraz kwas mlekowy, które zmiękczają zrogowaciały naskórek, niszcząc jego warstwę rogową i ułatwiając usuwanie. Dostępne maści i kremy sprawdzą się przy leczeniu odcisków, brodawek zwykłych, około paznokciowych, a także brodawek stóp i mozaikowych.

Compare