Menu

Krem, maść na brodawki i odciski

Jest 12 produktów.

Wśród szerokiej gamy preparatów przeznaczonych do zwalczania różnego rodzaju schorzeń dermatologicznych oferta naszej apteki internetowej obejmuje kremy, płyny oraz maści na brodawki i odciski u stóp. Są to produkty, w których składzie znalazły się związki o działaniu zmiękczającym oraz rozpulchniającym na zrogowaciały naskórek, ułatwiając jego złuszczanie oraz działając miejscowo przeciwzapalnie. Poza maściami i kremami możemy zaproponować wykonane w technologii hydrokoloidowej plastry na odciski między palcami, które dzięki temu, że zawierają w swoim składzie specjalny aktywny żel, przynoszą natychmiastową ulgę w bólu oraz pomagają w skutecznym usunięciu uciążliwych zmian. Wszystkie znajdujące się w tej kategorii środki są dostępne bez recepty i są przeznaczone do zewnętrznego, miejscowego stosowania na skórę.

Pokazano 1 - 12 z 12 przedmiotów

Maści na brodawki i odciski u stóp

Zgrubienia powstałe na stopach wypełnione płynem surowiczym nie tylko nie prezentują się zbyt estetycznie, ale także mogą być bardzo uciążliwe. Odciski zazwyczaj tworzą się nad częściami kostnymi palców u nóg, natomiast brodawki najczęściej rozwijają się na podeszwach stóp. Leczenie tego typu zmian polega przede wszystkim na stosowaniu plastrów i płynów o miejscowym działaniu. W zwalczaniu odcisków i brodawek dobrze też sprawdzi się maść zawierająca składniki aktywne działające złuszczająco, zmiękczająco oraz miejscowo przeciwzapalnie.

W tej kategorii naszej apteki internetowej oferujemy duży wybór produktów, które zostały opracowane z myślą o leczeniu modzeli oraz nagniotków powstałych na stopach. W ich składzie można znaleźć między innymi takie substancje czynne jak kwas salicylowy oraz kwas mlekowy, które zmiękczają zrogowaciały naskórek, niszcząc jego warstwę rogową i ułatwiając usuwanie. Dostępne maści i kremy sprawdzą się przy leczeniu odcisków, brodawek zwykłych, około paznokciowych, a także brodawek stóp i mozaikowych.

Compare