Menu

Krem, maść na brodawki i odciski

Jest 14 produktów.

Wśród szerokiej gamy preparatów przeznaczonych do zwalczania różnego rodzaju schorzeń dermatologicznych oferta naszej apteki internetowej obejmuje kremy, płyny oraz maści na brodawki i odciski u stóp. Są to produkty, w których składzie znalazły się związki o działaniu zmiękczającym oraz rozpulchniającym na zrogowaciały naskórek, ułatwiając jego ...

Wśród szerokiej gamy preparatów przeznaczonych do zwalczania różnego rodzaju schorzeń dermatologicznych oferta naszej apteki internetowej obejmuje kremy, płyny oraz maści na brodawki i odciski u stóp. Są to produkty, w których składzie znalazły się związki o działaniu zmiękczającym oraz rozpulchniającym na zrogowaciały naskórek, ułatwiając jego złuszczanie oraz działając miejscowo przeciwzapalnie. Poza maściami i kremami możemy zaproponować wykonane w technologii hydrokoloidowej plastry na odciski między palcami, które dzięki temu, że zawierają w swoim składzie specjalny aktywny żel, przynoszą natychmiastową ulgę w bólu oraz pomagają w skutecznym usunięciu uciążliwych zmian. Wszystkie znajdujące się w tej kategorii środki są dostępne bez recepty i są przeznaczone do zewnętrznego, miejscowego stosowania na skórę.

Pokaż więcej
Pokazano 1 - 14 z 14 przedmiotów

Maści na brodawki i odciski u stóp

Zgrubienia powstałe na stopach wypełnione płynem surowiczym nie tylko nie prezentują się zbyt estetycznie, ale także mogą być bardzo uciążliwe. Odciski zazwyczaj tworzą się nad częściami kostnymi palców u nóg, natomiast brodawki najczęściej rozwijają się na podeszwach stóp. Leczenie tego typu zmian...

Maści na brodawki i odciski u stóp

Zgrubienia powstałe na stopach wypełnione płynem surowiczym nie tylko nie prezentują się zbyt estetycznie, ale także mogą być bardzo uciążliwe. Odciski zazwyczaj tworzą się nad częściami kostnymi palców u nóg, natomiast brodawki najczęściej rozwijają się na podeszwach stóp. Leczenie tego typu zmian polega przede wszystkim na stosowaniu plastrów i płynów o miejscowym działaniu. W zwalczaniu odcisków i brodawek dobrze też sprawdzi się maść zawierająca składniki aktywne działające złuszczająco, zmiękczająco oraz miejscowo przeciwzapalnie.

W tej kategorii naszej apteki internetowej oferujemy duży wybór produktów, które zostały opracowane z myślą o leczeniu modzeli oraz nagniotków powstałych na stopach. W ich składzie można znaleźć między innymi takie substancje czynne jak kwas salicylowy oraz kwas mlekowy, które zmiękczają zrogowaciały naskórek, niszcząc jego warstwę rogową i ułatwiając usuwanie. Dostępne maści i kremy sprawdzą się przy leczeniu odcisków, brodawek zwykłych, około paznokciowych, a także brodawek stóp i mozaikowych.

Pokaż więcej
Compare