Menu

Stłuczenia i siniaki

Jest 7 produktów.

Codzienna aktywność fizyczna obarczona jest ryzykiem stłuczeń i pojawienia się siniaków. Te zaś nie tylko wyglądają mało estetyczne, ale są też często bolesne, szczególnie jeśli towarzyszą im obrzęki i stany zapalne. W celu szybszego zaleczenia obolałych stłuczonych miejsc można sięgnąć po specjalne maści na siniaki. Często są to wyroby lecznicz...

Codzienna aktywność fizyczna obarczona jest ryzykiem stłuczeń i pojawienia się siniaków. Te zaś nie tylko wyglądają mało estetyczne, ale są też często bolesne, szczególnie jeśli towarzyszą im obrzęki i stany zapalne. W celu szybszego zaleczenia obolałych stłuczonych miejsc można sięgnąć po specjalne maści na siniaki. Często są to wyroby lecznicze o naturalnym składzie, które nie tylko redukują obrzęki, polepszają ukrwienie uszkodzonych miejsc, ale też zmniejszają ból, który potrafi być wyjątkowo dotkliwy w przypadku silniejszych stłuczeń. Poniżej prezentujemy dostępne w naszej aptece maści i żele przeciwdziałające siniakom. Ich działanie skutecznie wyleczy uszkodzoną tkankę, zwalczy stan zapalny, złagodzi ból i pomoże wrócić do normalnego funkcjonowania.

Pokaż więcej
 • Działanie:ściągające, łagodzi ból w obrębie ogniska zapalnego, zmniejsza obrzęk tkanek, łagodzi objawy stanu zapalnego.Wskazania:zmniejszenia obrzęku po stłuczeniach tkanek i stawów.Skład:1 tabletka zawiera 1 g octanowinianu glinu oraz substancje pomocnicze,Przeciwwskazania:Uczulenie na którykolwiek ze składników leku, rozległe lub saczące się rany,...

  8,34 zł
  Produkt dostępny
 • Wykazujący działanie przeciwobrzękowe oraz ściągające, Altacet to lek w formie żelu do stosowania miejscowego przy stłuczeniach i obrzękach. Preparat redukuje obrzęk i zmniejsza dolegliwości bólowe przyspieszając powrót do pełnej sprawności po urazie. Substancją czynną produktu jest octanowinian glinu, natomiast pomocniczo formułę wzbogacono o mentol,...

  11,85 zł
  Produkt dostępny
 • Produkt leczniczy Altaziaja to żel o skutecznym działaniu przeciwbólowym do stosowania miejscowego na stłuczenia, obrzęki stawowe i pourazowe oraz oparzenia I stopnia.

  6,90 zł
  Produkt dostępny
 • W ofercie znajduje się żel arnikowy od FLOS-LEK, który przede wszystkim przyspiesza gojenie różnego rodzaju mikro urazów, a także zmniejsza widoczność pękniętych naczyń czy siniaków. Co więcej, maść na siniaki wykazuje także działanie kojące oraz łagodzące. Do stosowania przy rozszerzonych naczynkach, urazach, sińcach, potłuczeniach i obrzmieniach.

  10,78 zł
  Produkt dostępny
 • Wskazania: pomocniczo w stłuczeniach (siniaki), skręceniach (z obrzękiem pourazowym), objawowo po ukąszeniach owadów oraz w dolegliwościach reumatycznych. Działanie: przeciwzapalne, gojące.

  10,69 zł
  Produkt dostępny
 • Obrzęki, krwiaki i inne miejscowe urazy mają różną genezę. Do ich skutecznego leczenia służy żel Reparil, który łagodzi objawy i pomaga szybciej zregenerować uszkodzoną tkankę. Gel Reparil zapobiega również powstawaniu krwiaków i obrzęków, dzięki czemu osoba po urazie, takim jak stłuczenie, skręcenie lub też po operacji, może zadbać o ich skuteczne leczenie.

  21,14 zł
  Produkt dostępny
 • Wskazania: po urazach, opuchnięcia, z widocznymi sińcami lub krwawymi wybroczynami. Dawkowanie: wcierać lub delikatnie wmasować żel kilka razy dziennie w miejsca dotknięte urazem.

  11,89 zł
  Produkt dostępny
Pokazano 1 - 7 z 7 przedmiotów

Skuteczne środki na stłuczone miejsca

Siniaki mogą pojawić się w najróżniejszych sytuacjach. Nie zawsze trzeba uprawiać sport, by się narazić na bolesne stłuczenia, skutkujące obrzękiem, a czasem nawet krwiakiem. Wystarczy bowiem czasem tylko chwila nieuwagi w codziennej sytuacji. Stosując jednak maść na siniaki o określonych...

Skuteczne środki na stłuczone miejsca

Siniaki mogą pojawić się w najróżniejszych sytuacjach. Nie zawsze trzeba uprawiać sport, by się narazić na bolesne stłuczenia, skutkujące obrzękiem, a czasem nawet krwiakiem. Wystarczy bowiem czasem tylko chwila nieuwagi w codziennej sytuacji. Stosując jednak maść na siniaki o określonych właściwościach, można łatwo i szybko wyleczyć bolesne stłuczenia.

Wśród proponowanych produktów odnajdziecie Państwo żele i inne środki do smarowania o najróżniejszych właściwościach, w tym przeciwzapalne, chłodzące lub rozgrzewające, zmniejszające obrzęk, łagodzące ból i świąd, a także polepszające ukrwienie obolałego miejsca, co sprzyja szybszemu powrotowi do zdrowia. Dzięki unikalnym formułom możecie Państwo odczuć ulgę niemal od razu po zastosowaniu danego preparatu.

W naszym asortymencie są również wyroby medyczne, które można bezpiecznie stosować u dzieci, które są bardzo często narażone na stłuczenia i obrzęki.

Aby wyleczyć uszkodzoną część ciała, wystarczy regularnie, delikatnie wsmarowywać wybrany preparat w stłuczone miejsce. Stosowanie tych środków można wspomagać dodatkowymi okładami, dzięki czemu przyniosą one najlepsze rezultaty.

Pokaż więcej
Compare