Menu

Krem, maść na stłuczenia

Jest 18 produktów.

W tej kategorii naszej apteki internetowej oferujemy szeroki wybór kremów, żeli oraz maści na stłuczenia. Są to preparaty o działaniu przeciwzapalnym, przeciwbólowym, ściągającym oraz zmniejszającym obrzęk tkanek, które mogą być stosowane przy urazach i opuchnięciach, również tych przebiegających z widocznymi sińcami lub krwawymi wybroczynami. S...

W tej kategorii naszej apteki internetowej oferujemy szeroki wybór kremów, żeli oraz maści na stłuczenia. Są to preparaty o działaniu przeciwzapalnym, przeciwbólowym, ściągającym oraz zmniejszającym obrzęk tkanek, które mogą być stosowane przy urazach i opuchnięciach, również tych przebiegających z widocznymi sińcami lub krwawymi wybroczynami. Sprawdzą się także w reumatoidalnym zapaleniu stawów i mięśni, zesztywniającym zapaleniu stawów kręgosłupa oraz zespołach bólowych (np. szyjnym, barkowym, lędźwiowym). Nasza oferta obejmuje środki dostępne bez recepty, które należy delikatnie wcierać lub wmasowywać kilka razy dziennie w miejsca dotknięte urazem. Dopełnieniem naszej oferty są produkty w formie tabletek, które po rozpuszczeniu w ciepłej, przegotowanej wodzie, nadają się do sporządzania roztworów do okładów, kompresów oraz opatrunków.

Pokaż więcej
Pokazano 1 - 18 z 18 przedmiotów

Maści i kremy na stłuczenia oraz drobne urazy

Wszelkiego rodzaju stłuczenia i urazy to dość powszechnie występujące dolegliwości, które nieodpowiednio leczone mogą przysporzyć wielu kłopotów. Są to obrażenia przebiegające bez przerwania skóry oraz uszkodzenia ciała, które najczęściej objawiają się miejscowym zsinieniem, obrzękiem...

Maści i kremy na stłuczenia oraz drobne urazy

Wszelkiego rodzaju stłuczenia i urazy to dość powszechnie występujące dolegliwości, które nieodpowiednio leczone mogą przysporzyć wielu kłopotów. Są to obrażenia przebiegające bez przerwania skóry oraz uszkodzenia ciała, które najczęściej objawiają się miejscowym zsinieniem, obrzękiem oraz bólem. W takich przypadkach dobrze sprawdzają się zimne okłady i kompresy, ale na ratunek może też przyjść chłodząco-łagodząca maść na stłuczenia.

W ofercie naszej apteki posiadamy duży wybór preparatów wskazanych w profilaktyce oraz leczeniu obrzęków, krwiaków po urazach i operacjach, żylaków kończyn dolnych, zaburzeń krążenia żylnego w kończynach dolnych, a także bólów kręgosłupa u chorych z objawami ucisku korzeni nerwów rdzeniowych odcinka szyjnego kręgosłupa. Nasz asortyment obejmuje maści końskie, arnikowe oraz borowinowe, które należy wcierać 1-2 razy dziennie, lekko wmasowując w miejsce stłuczenia lub w chore mięśnie i stawy. W składzie oferowanych produktów znalazły się związki o właściwościach przeciwzapalnych, przeciwbólowych i przeciwobrzękowych takie jak wyciąg z nagietka lekarskiego, ekstrakt z kwiatostanu arniki łąkowej, mentol, kamfora, escyna oraz naproksen.

Pokaż więcej
Compare