Menu

Kremy, żele i tabletki na grzybice

Jest 21 produktów.

W ofercie naszej apteki internetowej posiadamy szeroki wybór preparatów przeznaczonych do leczenia grzybic skóry gładkiej, owłosionej, skóry stóp oraz podudzi. Są to produkty w formie tabletek, kremów, żelów oraz pudrów, które działają grzybobójczo na mikroorganizmy wywołujące zakażenia u ludzi, między innymi na dermatofity, pleśnie oraz drożdża...

W ofercie naszej apteki internetowej posiadamy szeroki wybór preparatów przeznaczonych do leczenia grzybic skóry gładkiej, owłosionej, skóry stóp oraz podudzi. Są to produkty w formie tabletek, kremów, żelów oraz pudrów, które działają grzybobójczo na mikroorganizmy wywołujące zakażenia u ludzi, między innymi na dermatofity, pleśnie oraz drożdżaki. Oferowane przez nas środki są dostępne bez recepty i mogą być stosowane zarówno u osób dorosłych, jak i u dzieci powyżej szóstego roku życia. Składniki aktywne zawarte w preparatach wykazują działanie przeciwgrzybiczne, przeciwzapalne oraz przeciwbakteryjne, przeciwdziałając rozwojowi chorobotwórczych patogenów i niwelując świąd. Dostępne w tej kategorii pudry, żele oraz kremy mogą być również stosowane profilaktycznie, do środka butów i skarpetek.

Pokaż więcej
Pokazano 1 - 20 z 21 przedmiotów

Tabletki i kremy do leczenia grzybic

Wywoływana zazwyczaj przez drożdżaki z rodzaju Candida grzybica to choroba zakaźna, którą łatwo się zarazić, w szczególności w okresie letnim. Schorzenie to może mieć różne objawy i dotyczyć różnych narządów, najczęściej jednak zmiany chorobotwórcze są zlokalizowane w obrębie stóp. Źródłem...

Tabletki i kremy do leczenia grzybic

Wywoływana zazwyczaj przez drożdżaki z rodzaju Candida grzybica to choroba zakaźna, którą łatwo się zarazić, w szczególności w okresie letnim. Schorzenie to może mieć różne objawy i dotyczyć różnych narządów, najczęściej jednak zmiany chorobotwórcze są zlokalizowane w obrębie stóp. Źródłem zakażenia grzybicą są zakażone ludzie i zwierzęta, gleba oraz zainfekowane przedmioty. Najczęściej dochodzi do zakażenia dermatofitami, które atakują skórę, włosy i paznokcie. Zmiany skórne mogą powodować również grzyby drożdżopodobne (Candida albicans).

W tej kategorii naszej apteki internetowej oferujemy duży wybór tabletek, kremów oraz płynów do leczenia zmian grzybiczych, które są przeznaczone do stosowania miejscowego. W ich składzie można znaleźć takie substancje aktywne jak klotrymazol, cyklopiroks z olaminą oraz mikonazol azotanu. Związki te zabijają większość grzybów wywołujących zakażenia u człowieka, niszcząc ich strukturę oraz właściwości błon komórkowych. Dostępne środki mogą być wykorzystywane do leczenia grzybic ciała, podudzi, pachwin, kandydozy skóry, a także łupieżu pstrego.

Pokaż więcej
Compare