Menu

Nawilżacze powietrza

Jest 1 produkt.

Nawilżacze zapewnia właściwy poziom wilgotności powietrza, ułatwiając oddychanie zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Oferujemy nawilżacze powietrza z funkcją emisji zimnej pary, które są idealnym rozwiązaniem do stosowania zarówno w sypialni, pokoju dziecięcym, salonie, jak i biurze. Dzięki zastosowaniu technologii ultradźwiękowej urządzenia są wy...

Nawilżacze zapewnia właściwy poziom wilgotności powietrza, ułatwiając oddychanie zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Oferujemy nawilżacze powietrza z funkcją emisji zimnej pary, które są idealnym rozwiązaniem do stosowania zarówno w sypialni, pokoju dziecięcym, salonie, jak i biurze. Dzięki zastosowaniu technologii ultradźwiękowej urządzenia są wyjątkowo ciche oraz wydajne. Dodatkowo niektóre  modele posiadają dyfuzor aromatów, który pozwala na wypełnienie pomieszczenia ulubionym zapachem. 

Pokaż więcej
  • Nawilżacz TM „LOTOS” jest nowoczesnym, w pełni automatycznym urządzeniem. Dzięki zastosowaniu technologii ultradźwiękowej TM „LOTOS” pracuje bezgłośnie rozprowadzając w całym pomieszczeniu przyjemną, orzeźwiającą mgiełkę. 

    109,95 zł
    Produkt dostępny
Pokazano 1 - 1 z 1 przedmiotu
Compare