Menu

Pojemniki na leki

Jest 2 produktów.

W tej kategorii naszej apteki internetowej oferujemy duży wybór różnego rodzaju kasetek na leki, które są dostępne w różnych rozmiarach oraz wariantach. Oferowane produkty umożliwiają codzienne dawkowanie tabletek i kapsułek, z tego względu mogą być stosowane w szczególności przez osoby, które systematycznie przyjmują lekarstwa. Praktyczne organ...

W tej kategorii naszej apteki internetowej oferujemy duży wybór różnego rodzaju kasetek na leki, które są dostępne w różnych rozmiarach oraz wariantach. Oferowane produkty umożliwiają codzienne dawkowanie tabletek i kapsułek, z tego względu mogą być stosowane w szczególności przez osoby, które systematycznie przyjmują lekarstwa. Praktyczne organizery posiadają przegródki, w których można umieścić lekarstwa na jeden dzień lub tydzień, co umożliwia nie tylko wydzielanie odpowiednich dawek, ale również kontrolowanie, czy leki zostały przyjęte o właściwej porze. Nasze kasetki to produkty wykonane z certyfikowanych materiałów, które mogą być użytkowane zarówno w warunkach domowych, jak i szpitalnych. Z pomocy tego typu rozwiązań można korzystać również w sytuacji, gdy przyjmujemy połówki lub ćwiartki lekarstw.

Pokaż więcej
  • Pozwala na stosowanie leków o właściwej porze dnia i we właściwej dawce.Jest szczególnie przydatna dla osób starszych, chorych, które nie są w stanie samodzielnie przygotować dla siebie leków.

    3,95 zł
    Produkt dostępny
  • Pozwala na regularne stosowanie leków przez cały tydzień, bez ciągłego zastanawiania się czy lek został już zażyty.Ukształtowana w formie krążka, otwiera się poprzez obracanie ruchomej pokrywki zgodnie ze strzałką. Dodatkowa przegródka zabudowana od góry ścianką pełni rolę zamknięcia.

    6,29 zł
    Produkt dostępny
Pokazano 1 - 2 z 2 przedmiotów
Compare