Menu

Krem, żel i maść na blizny

Jest 6 produktów.

Wśród szerokiej gamy preparatów przeznaczonych do leczenia różnego rodzaju schorzeń dermatologicznych w ofercie naszej apteki internetowej można znaleźć kremy, żele oraz maści na blizny. Są to środki przeznaczone do zwalczania blizn różnego pochodzenia, w tym powstałych na skutek operacji, urazów, poparzenia, trądziku, czyraków, owrzodzeń itp. Z...

Wśród szerokiej gamy preparatów przeznaczonych do leczenia różnego rodzaju schorzeń dermatologicznych w ofercie naszej apteki internetowej można znaleźć kremy, żele oraz maści na blizny. Są to środki przeznaczone do zwalczania blizn różnego pochodzenia, w tym powstałych na skutek operacji, urazów, poparzenia, trądziku, czyraków, owrzodzeń itp. Zawarte w ich składzie substancje aktywne zmniejszają i uelastyczniają zbliznowacenia, a także znacząco obniżają ryzyko powstania nieestetycznych bliznowców oraz blizn przerostowych. Ponadto wzmagają pęcznienie, zmiękczenie oraz rozluźnienie stwardniałej tkanki bliznowatej, wykazując korzystny wpływ na strukturę włókien kolagenowych. Każdy krem, żel czy maść dostępna w tej kategorii może być stosowana zarówno do leczenia nowych, jak i już istniejących blizn.

Pokaż więcej
Pokazano 1 - 6 z 6 przedmiotów

Szeroki wybór kremów i maści na blizny

Chociaż powstawanie blizn jest naturalną częścią procesu gojenia oraz regeneracji skóry to tego typu zmiany nie prezentują się zbyt estetycznie, w szczególności, jeśli są zlokalizowane w odsłoniętych częściach ciała. Bywa, że zbliznowacenia przerastają lub rozrastają się w niekontrolowany...

Szeroki wybór kremów i maści na blizny

Chociaż powstawanie blizn jest naturalną częścią procesu gojenia oraz regeneracji skóry to tego typu zmiany nie prezentują się zbyt estetycznie, w szczególności, jeśli są zlokalizowane w odsłoniętych częściach ciała. Bywa, że zbliznowacenia przerastają lub rozrastają się w niekontrolowany sposób, powodując znaczny defekt kosmetyczny. Tego rodzaju ślady na skórze mogą być usuwane chirurgicznie, ale jeśli są niewielkie, wówczas można sięgnąć po odpowiednią maść na blizny.

W ofercie naszej apteki internetowej posiadamy duży wybór preparatów wspomagających leczenie blizn, które wykazują działanie rozjaśniające, zmiękczające oraz wygładzające na stwardniałą i przerośniętą tkankę skóry. W ich składzie można znaleźć między innymi takie substancje aktywne jak  nanokolid złota, plisiloksany, masa perłowa, kwas hialuronowy, komórki macierzyste z wąkroty azjatyckiej, dwutlenek krzemu oraz heparyna sodowa. Dzięki właściwie stosowanej maści czy kremie spada zawartość wody w bliźnie i zmniejsza się aktywność naczyń krwionośnych, a zmiana staje się bardziej miękka, mniej napięta i zaczerwieniona.

Pokaż więcej
Compare