Menu

Maści i tabletki na trądzik

Jest 15 produktów.

Wśród produktów dostępnych bez recepty oferta naszej apteki internetowej obejmuje duży wybór maści oraz tabletek na trądzik. Są to preparaty przeznaczone do leczenia różnych postaci trądziku pospolitego, które wykazują działanie przeciwzapalne, przeciwbakteryjne oraz antyseptyczne. Oferowane w tej kategorii produkty hamują nadmierne rogowacenie ...

Wśród produktów dostępnych bez recepty oferta naszej apteki internetowej obejmuje duży wybór maści oraz tabletek na trądzik. Są to preparaty przeznaczone do leczenia różnych postaci trądziku pospolitego, które wykazują działanie przeciwzapalne, przeciwbakteryjne oraz antyseptyczne. Oferowane w tej kategorii produkty hamują nadmierne rogowacenie naskórka, przeciwdziałają rozwojowi bakterii beztlenowych, które są jedną z głównych przyczyn trądziku, a także działają złuszczająco na skórę, zmniejszając liczbę zaskórników. Dostępne środki mogą być stosowane zarówno przez osoby dorosłe, jak i przez dzieci oraz młodzież w wieku od dwunastu do osiemnastu lat. Każda oferowana maść czy tabletki stanowi doskonałą metodę pielęgnacji i poprawy struktury skóry z widocznymi niedoskonałościami i bliznami wywołanymi przez trądzik.

Pokaż więcej
Pokazano 1 - 15 z 15 przedmiotów

Maści na trądzik i niedoskonałości skóry

Jedną z najczęstszych chorób skóry w okresie dojrzewania jest trądzik pospolity. Jest to przewlekłe schorzenie zapalne gruczołów łojowych i ujść mieszków włosowych, które dotyka zarówno młodych chłopców, jak i dziewczęta. Charakteryzuje się występowaniem niezapalnych i zapalnych wykwitów...

Maści na trądzik i niedoskonałości skóry

Jedną z najczęstszych chorób skóry w okresie dojrzewania jest trądzik pospolity. Jest to przewlekłe schorzenie zapalne gruczołów łojowych i ujść mieszków włosowych, które dotyka zarówno młodych chłopców, jak i dziewczęta. Charakteryzuje się występowaniem niezapalnych i zapalnych wykwitów zlokalizowanych najczęściej w obrębie twarzy. Choroba ta coraz częściej dotyczy nie tylko nastolatków, ale także ludzi dojrzałych. Z pomocą w jej leczeniu mogą przyjść odpowiednie maści i tabletki na trądzik.

W tej kategorii oferujemy szeroki wybór środków przeznaczonych do stosowania wspomagająco w leczeniu łagodnych postaci trądziku pospolitego. Są to preparaty o działaniu przeciwzapalnym, przeciwbakteryjnym oraz hamującym nadmierne wydzielanie łoju, które regulują pracę gruczołów łojowych i przeciwdziałają rozwojowi nowych zmian. Dopełnieniem naszej oferty są produkty w formie żelów zapewniające oczyszczanie skóry tłustej, które zawierają pochodne cynku o właściwościach seboregulujących oraz łagodne bazy myjące. Dzięki temu, że ich formuły są wolne od parabenów, mydła i alkoholu, doskonale nadają się do codziennego stosowania.

Pokaż więcej
Compare