Menu

Termofory

Jest 3 produktów.

Wśród szerokiej gamy sprzętów medycznych w ofercie naszej apteki internetowej można znaleźć duży wybór gumowych termoforów z pokrowcami. Są to produkty przeznaczone do stosowania w celach profilaktyczno-leczniczych, głównie do miejscowego ogrzewania ciała. Sprawdzą się, chociażby w przypadku łagodzenia dolegliwości towarzyszących takim schorzeni...

Wśród szerokiej gamy sprzętów medycznych w ofercie naszej apteki internetowej można znaleźć duży wybór gumowych termoforów z pokrowcami. Są to produkty przeznaczone do stosowania w celach profilaktyczno-leczniczych, głównie do miejscowego ogrzewania ciała. Sprawdzą się, chociażby w przypadku łagodzenia dolegliwości towarzyszących takim schorzeniom jak zapalenie pęcherza i dróg moczowych, zapalenie stawów czy dyskopatia (szyjna, lędźwiowa, kręgosłupa). Mogą być też używane do eliminowania bólów brzucha podczas miesiączki czy niestrawności. Termofor, poprzez napełnienie ciepłą wodą, robi się gorący, a po przyłożeniu do ciała minimalizuje ból i przynosi natychmiastową ulgę. Tego rodzaju wyroby są w pełni bezpieczne zarówno dla osób dorosłych, jak i dzieci. Po jednorazowym napełnieniu wodą mogą służyć przez długi czas.

Pokaż więcej
Pokazano 1 - 3 z 3 przedmiotów

Termofory do miejscowego ogrzewania ciała

W przypadku bólu zęba, głowy czy bólu menstruacyjnego, warto mieć pod ręką termofor – gumową „poduszeczkę” wypełnioną ciepłą wodą, której temperatura pozostaje niezmienna nawet przez kilka-kilkanaście godzin. Nasza apteka internetowa posiada w ofercie szeroki wybór termoforów przeznaczonych...

Termofory do miejscowego ogrzewania ciała

W przypadku bólu zęba, głowy czy bólu menstruacyjnego, warto mieć pod ręką termofor – gumową „poduszeczkę” wypełnioną ciepłą wodą, której temperatura pozostaje niezmienna nawet przez kilka-kilkanaście godzin. Nasza apteka internetowa posiada w ofercie szeroki wybór termoforów przeznaczonych do miejscowego ogrzewania ciała, które są dostępne w materiałowych, przyjemnych w dotyku pokrowcach, chroniących przed oparzeniami. Oferowane produkty są bezpieczne dla osób w każdym wieku – nie wywołują żadnych skutków ubocznych i nie obciążają wątroby tak jak np. leki rozkurczowe. Okłady z wykorzystaniem termofora wypełnionego ciepłą wodą mogą przynieść ulgę już po kilkunastu-kilkudziesięciu minutach.

Dopełnieniem naszej oferty w tej kategorii są zimno-ciepłe kompresy wielokrotnego użytku, które znajdą zastosowanie między innymi jako okłady w przypadku bólów miesiączkowych, reumatycznych, chronicznych oraz bolesnych skurczów mięśniowych. Mogą być też stosowane w łagodzeniu dolegliwości bólowych głowy, zębów oraz towarzyszących urazom.

Pokaż więcej
Compare