Menu

Kasetki na leki

Nie ma żadnych produktów w danej kategorii.

W tej kategorii naszej apteki internetowej oferujemy duży wybór różnego rodzaju kasetek na leki, które są dostępne w różnych rozmiarach oraz wariantach. Oferowane produkty umożliwiają codzienne dawkowanie tabletek i kapsułek, z tego względu mogą być stosowane w szczególności przez osoby, które systematycznie przyjmują lekarstwa. Praktyczne organizery posiadają przegródki, w których można umieścić lekarstwa na jeden dzień lub tydzień, co umożliwia nie tylko wydzielanie odpowiednich dawek, ale również kontrolowanie, czy leki zostały przyjęte o właściwej porze. Nasze kasetki to produkty wykonane z certyfikowanych materiałów, które mogą być użytkowane zarówno w warunkach domowych, jak i szpitalnych. Z pomocy tego typu rozwiązań można korzystać również w sytuacji, gdy przyjmujemy połówki lub ćwiartki lekarstw.

Kasetki oraz dozowniki na leki

Lekarstwa to codzienność dla wielu osób w podeszłym wieku, ale nie tylko seniorzy muszą pamiętać o regularnym przyjmowaniu leków. Pacjenci z cukrzycą, chorobami tarczycy, a także nadciśnieniem tętniczym muszą każdego dnia zażywać odpowiednie środki lecznicze, aby nie dopuścić do dalszego rozwoju choroby, a tym samym, aby móc normalnie funkcjonować. Z myślą o tego typu osobach powstały specjalne kasetki oraz dozowniki na leki, dzięki którym dawkowanie tabletek czy kapsułek może być o wiele łatwiejsze.

W asortymencie naszej apteki internetowej posiadamy duży wybór starannie wykonanych kasetek na leki, które umożliwiają wydzielanie odpowiednich dawek lekarstw oraz kontrolowanie, czy zostały one przyjęte w odpowiednim czasie. W przypadku osób miewających kłopoty z pamięcią dobrze sprawdzą się elektroniczne dozowniki lub pudełka wyposażone w alarm dźwiękowy, który przypomni o konieczności zażycia leku. Przechowywanie lekarstw w tego typu kasetkach jest praktyczne i bezpieczne, a co najważniejsze, w dużej mierze ułatwia codzienne funkcjonowanie.

Compare