Menu

Preparaty przeciwbólowe i przeciwzapalne

Jest 6 produktów.

W asortymencie naszej apteki internetowej posiadamy duży wybór leków przeciwbólowych oraz przeciwzapalnych, które są przeznaczone do zwalczania stanów zapalnych powstałych w obrębie przewodu słuchowego. Są to przede wszystkim preparaty w postaci kropel, które zawierają w swoim składzie związki przyczyniające się do zmniejszenia bólu i obrzęku, a...

W asortymencie naszej apteki internetowej posiadamy duży wybór leków przeciwbólowych oraz przeciwzapalnych, które są przeznaczone do zwalczania stanów zapalnych powstałych w obrębie przewodu słuchowego. Są to przede wszystkim preparaty w postaci kropel, które zawierają w swoim składzie związki przyczyniające się do zmniejszenia bólu i obrzęku, a także działające zmiękczająco na zalegającą w zewnętrznym kanale słuchowym woskowinę. Dostępne środki powlekają cienką warstwą kanał uszny, ograniczając w ten sposób dalsze rozprzestrzenianie się infekcji. Oferowane leki przeciwbólowe i przeciwzapalne są przeznaczone do stosowania głównie u osób dorosłych, ale w asortymencie naszej apteki posiadamy też środki, które zostały stworzone z myślą o łagodzeniu stanów zapalnych uszu u dzieci powyżej pierwszego roku życia.

Pokaż więcej
Pokazano 1 - 6 z 6 przedmiotów

Leki działające przeciwbólowo i zmiękczająco na woskowinę

Przyczyny bólu uszu mogą być różne, ale spośród tych najczęściej występujących należy wymienić zatkanie kanału słuchowego woskowiną oraz infekcje ucha zewnętrznego lub środkowego. Dolegliwości bólowych w obrębie przewodu słuchowego nie powinno się bagatelizować, gdyż...

Leki działające przeciwbólowo i zmiękczająco na woskowinę

Przyczyny bólu uszu mogą być różne, ale spośród tych najczęściej występujących należy wymienić zatkanie kanału słuchowego woskowiną oraz infekcje ucha zewnętrznego lub środkowego. Dolegliwości bólowych w obrębie przewodu słuchowego nie powinno się bagatelizować, gdyż zlekceważenie schorzenia może grozić wieloma niebezpiecznymi powikłaniami, w tym zapaleniem opon mózgowych oraz podrażnieniem mięśni twarzy.

W tej kategorii naszej apteki internetowej posiadamy leki przeciwbólowe i przeciwzapalne dostępne bez recepty, które wspomagają leczenie stanów zapalnych ucha zewnętrznego oraz środkowego. W ich składzie można znaleźć między innymi takie substancje aktywne jak olejek lawendowy, olejek geraniowy, trójglicerydy średniołańcuchowych kwasów tłuszczowych, salicylan choliny oraz olejek terpenowy. Zawarte w lekach związki wykazują działanie przeciwbólowe, przeciwzapalne oraz przeciwświądowe, sprawdzając się przy schorzeniach uszu wynikających zarówno z podrażnień, jak i nagromadzenia woskowiny oraz infekcji (wirusowych, bakteryjnych, grzybiczych).

Pokaż więcej
Compare