Menu

Tabletki, syropy

Jest 16 produktów.

Wśród szerokiej gamy leków dostępnych bez recepty w ofercie naszej apteki internetowej można znaleźć preparaty o działaniu przeciwalergicznym. Są to przede wszystkim tabletki na alergie, które są wskazane do stosowania w celu łagodzenia przewlekłego i sezonowego alergicznego zapalenia błony śluzowej nosa, alergicznego zapalenia spojówek oraz prz...

Wśród szerokiej gamy leków dostępnych bez recepty w ofercie naszej apteki internetowej można znaleźć preparaty o działaniu przeciwalergicznym. Są to przede wszystkim tabletki na alergie, które są wskazane do stosowania w celu łagodzenia przewlekłego i sezonowego alergicznego zapalenia błony śluzowej nosa, alergicznego zapalenia spojówek oraz przewlekłej pokrzywki. W asortymencie posiadamy produkty przeznaczone dla osób dorosłych oraz dla dzieci, w których składzie można znaleźć takie substancje czynne jak cetyryzyna, loratadyna, wapń oraz witamina C. Związki te blokują obwodowe receptory histaminowe, hamując w ten sposób działanie histaminy, substancji odpowiedzialnej za wywoływanie reakcji alergicznych. Oferowane produkty łagodzą takie objawy alergii jak wyciek z nosa, kichanie, obrzęk i świąd błon śluzowych.

Pokaż więcej
Pokazano 1 - 16 z 16 przedmiotów

Preparaty dla alergików w postaci tabletek

Reakcje alergiczne, stanowiące niewłaściwą odpowiedź układu immunologicznego człowieka na alergeny, to coraz częstsza przypadłość, na którą cierpią zarówno osoby dorosłe, jak i dzieci. U osób zdrowych alergeny nie wywołują żadnych objawów ani uczulenia, natomiast u osób chorych mogą być...

Preparaty dla alergików w postaci tabletek

Reakcje alergiczne, stanowiące niewłaściwą odpowiedź układu immunologicznego człowieka na alergeny, to coraz częstsza przypadłość, na którą cierpią zarówno osoby dorosłe, jak i dzieci. U osób zdrowych alergeny nie wywołują żadnych objawów ani uczulenia, natomiast u osób chorych mogą być przyczyną takich dolegliwości jak wodnisty wyciek z nosa, obrzęk i swędzenie błon śluzowych, kichanie oraz pokrzywka idiopatyczna. W łagodzeniu tego typu objawów mogą być stosowane preparaty w formie tabletek.

Dostępne w ofercie naszej apteki internetowej tabletki na alergię to produkty, które wykazują działanie przeciwalergiczne i mogą być stosowane zarówno u osób dorosłych, jak i u dzieci. W ich składzie znajdują się między innymi takie substancje czynne jak loratadyna oraz cetyryzyna, ale w asortymencie posiadamy też środki blokujące działanie histaminy z wapniem i witaminą C, które pomagają złagodzić najczęstsze objawy uczuleniowe. Wszystkie oferowane preparaty są przeznaczone do stosowania krótkotrwałego - w sytuacji, gdy symptomy nie ustąpią w ciągu kilku dni od stosowania leku, należy zasięgnąć porady lekarskiej.

Pokaż więcej
Compare