Menu

Dezodoranty

Jest 15 produktów.

Nadmierne wydzielanie potu to problem, który dotyka prawie każdego. Dlatego też warto zaopatrzyć się w skuteczny kosmetyk przeciw poceniu, którego zadaniem jest zminimalizować uczucie dyskomfortu oraz zapewnić świeżość przez cały dzien. W ofercie naszej apteki są dostępne różnego rodzaju dezodoranty i antyperspiranty. Jeśli wydzielanie potu jest...

Nadmierne wydzielanie potu to problem, który dotyka prawie każdego. Dlatego też warto zaopatrzyć się w skuteczny kosmetyk przeciw poceniu, którego zadaniem jest zminimalizować uczucie dyskomfortu oraz zapewnić świeżość przez cały dzien. W ofercie naszej apteki są dostępne różnego rodzaju dezodoranty i antyperspiranty. Jeśli wydzielanie potu jest niewielkie, wystarczy dezodorant. U osób, u których pocenie jest większe, powinny zdecydować się na antyperspirant, który nie tylko maskuje nieprzyjemny zapach potu, ale przede wszystkim zmniejsza potliwość. Osoby, u których problem pocenia się jest bardziej uciążliwy, mogą sięgnąć po blokery potu.

Kierując się wyborem odpowiedniego dla siebie preparatu, należy brać pod uwagę: wygodę stosowania, ile razy dziennie lub w tygodniu, będzie aplikowany preparat na skórę oraz jak problem jest uciążliwy.

Dostępne są preparaty w postaci sztyftów, aerozoli, roll-on, chusteczek, żeli oraz tabletek.   

Pokaż więcej
Pokazano 1 - 15 z 15 przedmiotów
Compare