Menu
Bez recepty

Leki i suplementy bez recepty (OTC)

Jest 1430 produktów.

W asortymencie naszej apteki internetowej posiadamy szeroki wybór suplementów diety oraz leków dostępnych bez recepty, które są określane mianem preparatów OTC. Są to produkty, które zostały dopuszczone do użytku bez konsultacji lekarza – mogą być pomocne w samo leczeniu wielu różnego rodzaju powszechnie występujących dolegliwości takich jak np....

W asortymencie naszej apteki internetowej posiadamy szeroki wybór suplementów diety oraz leków dostępnych bez recepty, które są określane mianem preparatów OTC. Są to produkty, które zostały dopuszczone do użytku bez konsultacji lekarza – mogą być pomocne w samo leczeniu wielu różnego rodzaju powszechnie występujących dolegliwości takich jak np. katar, kaszel, ból głowy czy gorączka. Oferowane środki są o wiele bezpieczniejsze niż leki wydawane z polecenia lekarza, przede wszystkim dlatego, że są słabsze i, jeśli są przyjmowane według zaleceń zamieszczonych na opakowaniu, nie wywołują niebezpiecznych dla zdrowia skutków ubocznych. Większość z nich sprawdzi się przy dolegliwościach bólowych, trawiennych czy kostno-stawowych, ale nie zadziała w sytuacji, gdy jest potrzebna specjalistyczna pomoc lekarska.

Pokaż więcej
Pokazano 1 - 20 z 1430 przedmiotów

Jakie leki OTC posiadamy w ofercie?

Wśród szerokiej gamy leków dostępnych bez recepty, które oferujemy w naszej aptece, można znaleźć produkty przeznaczone do stosowania w przypadku wystąpienia schorzeń lub objawów niewymagających konsultacji lekarskiej. W asortymencie posiadamy między innymi środki przeciwbólowe, które zawierają...

Jakie leki OTC posiadamy w ofercie?

Wśród szerokiej gamy leków dostępnych bez recepty, które oferujemy w naszej aptece, można znaleźć produkty przeznaczone do stosowania w przypadku wystąpienia schorzeń lub objawów niewymagających konsultacji lekarskiej. W asortymencie posiadamy między innymi środki przeciwbólowe, które zawierają paracetamol oraz ibuprofen, preparaty łagodzące dolegliwości ze strony układu trawiennego, a także leki OTC ułatwiające zasypianie, bazujące na składnikach wspomagający zdrowy, spokojny sen. Ponadto możemy zaproponować duży wybór preparatów przeciwalergicznych, które są wskazane do stosowania między innymi w alergicznym zapaleniu spojówek oraz sezonowym zapaleniu błony śluzowej nosa.

Poza lekami bez recepty nasza oferta obejmuje też duży wybór suplementów diety, wśród których znajdują się zarówno produkty jedno, jak i wieloskładnikowe. Są to środki pozwalające uzupełnić codzienny jadłospis w składniki odżywcze takie jak witamina C, magnez, cynk czy selen. Dzięki temu wspomagają prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego, nerwowego, sercowo-naczyniowego oraz pomagają w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym.

Pokaż więcej
Compare