Menu

Leki na zgagę i nadkwaśność

Jest 25 produktów.

Wśród szerokiej gamy preparatów dostępnych bez recepty (OTC) oferta naszej apteki internetowej obejmuje leki na zgagę i nadkwaśność. Są to środki w formie tabletek, kapsułek oraz syropów, które mają za zadanie hamowanie wydzielania kwasu żołądkowego, eliminując w ten sposób objawy towarzyszące niestrawności. W asortymencie posiadamy duży wybór p...

Wśród szerokiej gamy preparatów dostępnych bez recepty (OTC) oferta naszej apteki internetowej obejmuje leki na zgagę i nadkwaśność. Są to środki w formie tabletek, kapsułek oraz syropów, które mają za zadanie hamowanie wydzielania kwasu żołądkowego, eliminując w ten sposób objawy towarzyszące niestrawności. W asortymencie posiadamy duży wybór produktów wskazanych przy leczeniu symptomów refluksu żołądkowo-przełykowego takich jak odbijanie, zgaga i nadkwaśność. Niektóre z oferowanych leków mogą być bezpiecznie stosowane przez kobiety w okresie ciąży oraz u pacjentów z objawami związanymi z refluksowym zapaleniem przełyku. Poza produktami w postaci tabletek i syropów w tej kategorii proponujemy także nasiona lnu zwyczajnego, które wykazują korzystny wpływ na funkcjonowanie układu trawiennego, wspierają perystaltykę jelit oraz ułatwiają prawidłowe wypróżnianie.

Pokaż więcej
Pokazano 1 - 20 z 25 przedmiotów

Suplementy na zgagę, nadkwaśność i niestrawność

Na zgagę i nadkwaśność uskarża się coraz większa liczba osób w różnym wieku. Tego typu dolegliwości najczęściej objawiają się nudnościami, uczuciem pełności po jedzeniu, bólem brzucha, wzdęciami oraz kwaśnym odbijaniem, utrudniając codzienne funkcjonowanie. Zarzucanie kwaśnej,...

Suplementy na zgagę, nadkwaśność i niestrawność

Na zgagę i nadkwaśność uskarża się coraz większa liczba osób w różnym wieku. Tego typu dolegliwości najczęściej objawiają się nudnościami, uczuciem pełności po jedzeniu, bólem brzucha, wzdęciami oraz kwaśnym odbijaniem, utrudniając codzienne funkcjonowanie. Zarzucanie kwaśnej, agresywnej w stosunku do przełyku treści żołądkowej dodatkowo powoduje uczucie piekącego oraz palącego bólu w okolicy mostka. Symptomy te mogą być spowodowane nie tylko nieprawidłową dietą, ale także stosowaniem używek, stresu oraz przyjmowaniem preparatów z grupy NLPZ.

W asortymencie naszej apteki posiadamy szeroki wybór leków na zgagę i niestrawność, które są przeznaczone do stosowania w leczeniu pomocniczym nadkwaśności treści żołądka. W ich składzie można znaleźć między innymi takie substancje czynne jak węglan dihydroksyglinowo-sodowy, omeprazol oraz pantoprazol - związki, które hamują wydzielanie kwasu solnego w soku żołądkowym i regulują produkcję gastryny, hormonu wytwarzanego w części odźwiernikowej żołądka. Oferowane leki na zgagę zawierają ponadto składniki aktywne wykazujące właściwości osłaniające na błonę śluzową żołądka, dwunastnicy oraz przełyku.

Pokaż więcej
Compare